30 Temmuz 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 75.406 %(0,22)
Dolar : 2,9883 TL
Euro : 3,3338 TL
GÜNCEL

Akyazı Gazi Süleyman Paşa Camii Emekli İmam Hatibi Akyazı Kıraat Derneği onursal başkanı Hüseyin Harputoğlu İl Müftüsü Serenli’yi eleştiren Ak Parti İl Başkanı Feyzi Kılıç'a seslenerek "Bir siyasetçiye bu yakışır mı?" diye sordu.
ARKA KAPI

Üniformalı teröristlerin Sakarya Valiliğini ele geçirme girişimi esnasında Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç 'Sela verilsin. Halk sokağa dökülsün' talebini İl Müftüsü İlyas Serenli'ye iletti.
MEDYA

Hendekli gazeteci Ahmet Çileci'nin bu sabah bir işyerinin Polis tarafından basılıp, işyeri sahibinin gözaltına alındığı haberini yapmasının ardından bürosuna gelen kişiler kendisini ölümle tehdit etti
EKONOMİ

Esnaf ve sanatkarlar için can suyu olacak borç yapılandırılması kapsayan paketin, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'ndan geçtiğini söyleyen SESOB Başkanı Hasan Alişan, "Bu yapılandırma ile esnafta kazanacak, devlet de" dedi
SAĞLIK

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Genel Cerrahi Kliniği'nde Rektum Kanseri tanısı konulan 67 yasındaki hasta Da-Vinci Robotik Sistem kullanılarak sağlığına kavuştu.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

DAHA ÇOK yakında sakarya da ''komşuluk paneli'' düzenlenmişti.Demokrasi platformu derneği başkanlığında, ki, paralel diye adlandırılan kesime ait olduğu bilinir,eski vali Büyük, Toçoğlu, emniyet eski müdürü ve il müftüsü müşterek bu dernek çatısı altında komşuluk paneli düzenlemiş, tüm imkanlar bu 4 devlet kurumunca karşılanmış, 4 şehir idarecisi bu derneğin hizmetine girmişti.Düşünün devlet büyükleri, AKM salonunda bu derneğin şemsiyesi altında oturuyordu!!!Vali, b.şehir başkanı ve onların emrindeki diğer iki amir sorgulanmamalı mı?Şimdi ne konuşuyonuz.12 YIL BU KESİME YARDIM VE YATAKLIK EDEN, ONLARLA BİR VE BERABER HAREKET EDEN,devletin tüm imkanlarını emirlerine veren iktidar, bugün hangi yüzle konuşuyor.Onlarla beraber yargılanmalılar.
VATANDAŞ @ 30.07.2016 16:43:48
23 yıl bodrum katta yaşayıp 4.kat bir ev satın aldık Mutluluğumuz kısa sürdü karşımıza oto yıkamacı açıldı tüm ailenin, apartmanda yaşayan 10 yaşlının psikolojileri berbat...Evlerde durulmuyor, konuştuğun anlaşılmıyor tv sesini dahi duyamıyoruz.Nereye şikayet ettiysem çözüm olmadı ve birsürü küfüre maruz kaldım.Bu kadar mı kolay bu işler? sanayi bölgeleri niye duruyor?
SEMA ACAR @ 30.07.2016 10:34:23
SAKARYA KENT MEYDANINDA DEMOKRASİ MİLLİ İRADE PROĞRAMLARI AJİTASYON, GAZ, TAHRİK, TEŞVİK, HAMASET, NUTUK, ŞOWA DÖNDÜ.BİR GENÇ ÇOCUĞA, SUNUCUYA MEYDAN TERK EDİLDİ.YAHU AMERİKAYI MI VURDUNUZ, İNCİRLİKİ Mİ KAPATTINIZ, İSRAİLE KARŞI SAVAŞ MI KAZANDINIZ Kİ, EĞLENİYOR, ŞENLİK YAPIYONUZ.250 ŞEHİT VERDİK, BU ŞENLİKLE Mİ KUTLANIR?Bir millet kendi ordusuna horozlanır mı?İÇİNDEKİ KÖTÜLERİ AYIKLAYALIM DA, ORDUYU RAHAT BIRAKALIM.MEYDANLARA DA AKLI BAŞINDA İLİM VE İRFAN EHLİ İNSANLAR KOYALIM.AKLIMIZI BAŞIMIZA ALALIM. BİR AKP Lİ OLARAK ÇEKİLDİM BU MEYDANLARDAN.MİLLETİ TEMSİL YERİNE, BİZİM PARTİNİN MİTİNG ALANINA DÖNDÜ.
saffet gener @ 27.07.2016 12:15:36
htv'de nokia230 dedi telefonu sipariş ettim ama bana gelen telefon başka marka kime şikayet etcem
emel ünsalar @ 26.07.2016 14:45:47
Sılairahim için erzincana, ordan erzurum ve kars, dönüş Artvinden sahil, sinopa kadar ve oradan kastamonu, karabük.Tüm şehirleri gezrek ve akşamları m.irade toplantılarına katılarak. Dönünce serdivan bel.yanından çark boyu bulvara kadar yürüdük.Çark ana cadde ol.rağmen çöplük, ara sokaklar ise hiç bakılmıyor. Kentpark kafe3 de bir çay içtik. Park kurumuş, kaykay yapılmış, çevresi dökük.Direkler dikilmiş, çevreleri virane. m.büYÜK i.hATİP LİSE ÖNÜ SAPSARI.aĞACI, ÇİMENİ kurumuş.Kapalı çark dökülüyor. Her taraf kırık dökük.Çöp kutuları ve çevresi kapkara olmuş.Yer yer kirli sular birikmiş.Kent mey. gezdiğimiz şeherlerin en berbatı.Patates tarla olmuş.Oğlum bile, baba gezdiğimiz şeherlerin en bakımsızı sakarya dedi.Tüm o şeherlerde bir kuru,sa
sair kemahlıgöz @ 25.07.2016 13:18:34

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
30 TEMMUZ 2016
Online Ziyaretçiler