01 Temmuz 2016 Cuma
IMKB 100 : 76.817 %(0,14)
Dolar : 2,8750 TL
Euro : 3,1841 TL
GÜNCEL

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, Ramazan Bayramı alışverişi yapacak olan vatandaşları merdiven altı kaçak üretim konusunda uyardı
ARKA KAPI

SGK'nın sözleşmesini 2nci kez iptal etmesiyle ekonomik yönden sıkıntı yaşayan Özel Altınova Hastanesinin el değiştirmesi gündemde..
SİYASET

Pamukova Ak Parti İlçe Danışma Kurulu toplantısını İl Başkanı Fevzi Kılıç'ında katıldığı iftar yemeği sonrası, eski ilçe başkanları, ilçe yönetimi mahalle başkanları ve partililer ile beraber gerçekleştirdi.
EKONOMİ

SATSO Haziran ayı meclis toplantısında şehirdeki sanayi ve ticaret faaliyetleri konuşulurken, iş adamları terör karşı birlik ve beraberlik mesajı verdi
SAĞLIK

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Genel Cerrahi Kliniği'nde Rektum Kanseri tanısı konulan 67 yasındaki hasta Da-Vinci Robotik Sistem kullanılarak sağlığına kavuştu.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

Ben gecitte oturan site sakiniyim sorunlarimizi gidermiyolar gecistirmiyorlar ve ucretli yapiyolar lutven sikayetimize cevap verin bir an once erzincan belediyesine gecmesini istiyoruz bilginize arz ederim
selim sarigol @ 28.06.2016 14:07:15
israile teslim olduk.Rusyaya yalvarıyoruz. Yakında sıra Sisi ile kucaklaşmada.Dön babam dön.dÜN AK BUGÜN KARA, DÜN KARA BUGÜN AK.
sabri vezir @ 28.06.2016 13:38:10
Kentpark camimizde, Zirai Donatım camisi eski adıyla, bu sene yaz Kuran kursu talebesi çok azalmış. Yarıdan bile az. Neden? Cemaat görüyor bileyorda, Müftülük idareeciler bilmiyor mu? Sormaz mı cami görevlilerine neden diye? Bu çocuklar camiye gelmediyse, becerip getirilmediyse, suçlu kim? İhmal mi var?
cemaat @ 28.06.2016 13:00:00
4 gün önce bosh marka klima aldık, aldığımız abyi kurulumun hemen yapılabileceğini belirtti. bosh servisini arıyarak klima montajının acilen yapılmasını çünkü evde 3 aylık bebeğimin olduğunu belirttim. antalyada yaşıyorum ve hava sıcaklığı 50 derece hala servis gelecek ve kurulum yapacak. bosh servisi lakayıt bir şekilde kurulumun 15-20 gün sonra yapılabileceğini belirtmektedir. bosh mu bundan sonra kesinlikle bayısinin önünden dahi geçem, kesinlikle tavsiye etmiyorum. parasıyla rezil olmak isteyen bosh alsınnnnnn...
beytullah kesgin @ 25.06.2016 19:49:57
Kızım Karabük üniversitesinde okuyar.Yaz okulu için SAÜ ye gönderecektim. Ücretler çok fahiş olunca veremedim. Birde, kendi talebesine uyguladığı fiyatın üç katını diğer illerden gelenlere uyguluyar. Bu edalet mi? Diğer üni.den gelenler yabancı mı? Üvet evlet mı? Egitim yuvası ticeret yapar mu? Hadi fazla alacanız, yüzde elli yapın bar.Sosyal demokrat bir yönetim olsaydı inanın bedava yapardı.Bizim yönetim anlayışımız bu mu?
merve anne @ 25.06.2016 14:46:20

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
1 TEMMUZ 2016
Online Ziyaretçiler