09 Ekim 2015 Cuma
IMKB 100 : 79.143 %(0,61)
Dolar : 2,8955 TL
Euro : 3,2795 TL
GÜNCEL

Adapazarı Belediyesi Temmuz ayında başlattığı asfaltlama çalışmaları kapsamında 3 ayda 22 mahalleyi asfalta kavuşturdu.
ARKA KAPI

MHP'li Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Suat Çokluk, 2016 için hazırlanan bütçenin yüzde 28'inin yatırıma ayrıldığını söyleyerek tepki gösterdi. Ak Partililer bu tepkiye cevap verdi...
MEDYA

Digiturk, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebi üzerine Samanyolu, Mehtap TV, Bugün TV, Yumurcak TV ve Irmak TV kanallarının yayınına kendi platformunda son verdi.
EKONOMİ

Tehlikesiz atık toplama-ayırma faaliyetinde bulunanları yakından ilgilendiren, Toplama-Ayırma Belgesi alınması zorunluluğu ile ilgili bilgilendirme toplantısı Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirildi.
SAĞLIK

Toplumda “saç koparma hastalığı” olarak bilinen Trikotilomani (TRK) hastalığı ile beraber depresyon gibi diğer psikiyatrik hastalıklara da rastlandığına dikkat çeken uzmanlar, dürtü bozuklukları içinde sınıflandırılan hastalığın ilaç tedavisi ve davranış terapisiyle ortadan kalktığını söylüyor.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

motorum akü sarj etmiyor yetkili yerler ilgilenmedi ve sarj dinamom çalışmıyor garantisi bitmedigi halde cebimden ödeme mi istiyorlar. ben bu fabrikadan ve yetkili bayisinde şikayetciyim. motorumu alalı 16 gün oldu ve birçok sorun çıktı bunlar bazıları : sanjımanı bozuldu,akü sarj etmiyor,marj dinamosu arzalı çıktı ve bunları cebimden yapıyorum sizden biran önce gereginin yapılmasını istiyorum . aksi taktirde yapmazsanın TÜKETİCİ HAKLARINA fabrikanızı ve bölge bayisini şikayette bulunacagım.
hayri yüksek @ 08.10.2015 19:56:01
İZMİR ÇEŞME ÇESAL HAYVAN DERNEĞİ EVİN ÖNÜNDE OLAN KİMLİKLİ TASMALI KÖPEĞİMİ ALIP BENDEN İZİNSİZ VE HABERSİZ KISIRLAŞTIRIYOR BU NE CÜRRET..! BAŞKASININ OLAN BİRŞEYİ BİR CANLIYI İZİNSİZ NASIL ALABİLİYORSUNUZ NASIL KISIRLAŞRIRIYORSUNUZ BU NASIL BİR DENGESİZLİK. ARAYABİLCEGİM BÜTÜN HAKLARIMI ARAYACAGIM HAYVAN KORUMA DEGİL KAÇIRMA DERNEĞİ SANKİ.. CESAL'A DUYRULUR
Kürşat Serin @ 08.10.2015 15:06:13
ekim 2015 te 24/K saat 08:00 aracına bindim, bir saat 15 dakika sonra 09:15'te kampüste olabildim. öğrenciler tıklım tıklım şoför sık sık yineliyor kapılar sensörlü olduğu için kapanmıyor kapılardan biraz uzaklaşır mısınız! öğrenciler bayanlar dahil BALIK İSTİFİ gibi! !!!!!!!!!BU GENÇLER BİZİM GELECEĞİMİZ DAHA İYİ ŞARTLAR LÜTFEEEN!!!!!!!!
vatantaş @ 07.10.2015 11:14:10
Bölge adliyesinin önündeki caddenin orta bölmesi önce yapıldı, sonra söküldü. Kıymetli ve pahalı taşlardan yapılmış bu çalışma çöpe gitti.Daha önce de güzelim beton kaldırım taşları sökülüp hafriyat edilmişti. Sürekli yap-yık yapılıyor.Buna bütçe mi dayanır. Orhan cami önüne dikilen o koca dev pahalı direkler de sökülmüştü. Milletin paraları çar çur ediliyor.Ama hesap soran yok. Sakarya belediyesini uyaran yok. Muhalefet partilerinden ses yok.Ne için varlar? Ya basın. Bunları görmez mi? Basın ne için var? Sivil toplum örgütleri sessiz. Bu israfa, bu savurganlığa, bu layüselliğe, bu sorumsuzluğa kim dur diyecek. Bu şehre, bu millete, milletin kaynaklarına kim sahip çıkacak?
davut ernek @ 06.10.2015 15:08:02
oturmakta olduğumuz binanın altında uygunsuz faliyette bulunan bir cafe çalıştırmaktalar.sıkıntılı insanlar eve girip çıkmakta ben ailem ve binadakiler sıkıntı yaşıyoruz resmen kadın satıyorlar alkol ruhsatı olmamasına rağmen alkol satıyorlar.heryere şikayet ettik ama sonuç yok bize yardımcı olabilirmisiniz...
hüseyin gümüş @ 06.10.2015 15:04:42

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
20°C
9 EKİM 2015
Online Ziyaretçiler