31 Mart 2015 Salı
IMKB 100 : 82.484 %(0,37)
Dolar : 2,6125 TL
Euro : 2,8127 TL
GÜNCEL

Sosyal Güvenlik kurumundan alınan bilgiye göre Genel Sağlık Sigortası borcu olan vatandaşların bağlı bulundukları kaymakamlıklara gelir bildirimi için başvuru tarihi 31 Mart 2015...
ARKA KAPI

Hendek'te iddialara göre bir siyasetçi ve sendikacı ilçe genelindeki işyerlerinde çalışan özel güvenlik görevlilerine baskı ile bağlı oldukları sendikadan istifa etmelerini istedikleri konuşuluyor.
MEDYA

Siber dolandırıcılık ile ilgili dolandırıcılar, her geçen gün yeni bir sistem daha geliştirmeye devam ediyor. Son edinilen bilgilere göre, Youtube’un videolar üzerinden para kazandırma sistemini fırsat bilen dolandırıcılar, bunun için kolları yine sıvadılar
SİYASET

MHP Milletvekili Münir Kutluata, 7 Haziran seçimleri öncesinde Sakarya'dan ayrılmıyor ve sık sık basın toplantısı yapmaya başladı. Son basın toplantısında Kutluata Adapazarı-Karasu Demiryolu çalışmalarını anlattı..
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

Şehirlerde belediyeler tarafından belirlenmiş duraklar dışında dolmuş ve otobüslerin yolcu indirip bindirmesi yasaktır. Ancak Sakarya'nın dolmuş ve otobüs sürücüleri bunu "yarım" anlamış olmalı ki istediği yerde bindiği için istediği yerde de ineceğini sanan yolculara, "Durak haricinde indirme yapmak yasak" diyorlar. Sürücüler, istediği yerden binmek isteyen yolcuyu almadıkları zaman, durak'ta sıra bekleyen, ancak aradan binen uyanıklar yüzünden bir türlü dolmuş'a binemeyenlere de saygı göstermiş olacaklardır. Trafik kuralları keyfe göre uygulanacak kurallar değildir. Yalnızca duraklada indiriliyorsa, yine sadece duraklardan yolcu alınmalı!
Orhan Taymaz @ 30.03.2015 16:02:24
Şu hale bakınız.Dünekadar Sisi'ye güya ateşm püsküren Türkiye, bu gün Yemen'e vurmada SİSİ ile müttefik.ABD kılavuzlıuğunda ittifaka bak.Sisi, kral Selman ve Körfez kralları.Nerede kaldı Rabia, Rabia, Rabia işaretleri, nerede kaldı İhvan, Mursi.Hani Sisi ile aynı masada oturmazdık.İsrale bir tek taş atmayanlar, Yemen olunca aslan, yiğit kesildi.ABD öyle istedi.Birleşik Arap gücü de kuruluyor.Sisiyi, suudi kralını, körfez firavun krallarını koruyacak.Dahaönemlisi, bölge de ABD ve İsrail çıkarlarını koruyacak.ABD ve Nato askeri yerine, Arap asker gidecek, ölecek.Niye ABD ve Nato askeri ölsün.Pra da, masrafta krallardan.Niye ABD masraf etsin, niye tek bir askeri ölsün.İsrail tam güvenli ve kıs kıs gülüyor, bayram ediyor.İran olmaz, ABD olsun!!
samet bedri çağdaş @ 30.03.2015 12:57:41
ya bu memleket bunlardan ne zaman kurtulacak patates 3.5 olan pirinç 5 tl bu memlekete sadece zengin yaşamıyor fakir fukara yaşıyor yeter artık
ersan karaöz @ 28.03.2015 22:13:34
istanbul avrupa yakasındaki ertunç çarşıya bizimde 4 makbuz ödeyeceğimiz var. ve nereye yatıracağımızı bilmiyoruz. verilen telfn numaralarını arıyoruz ama kimse cevap vermiyo. son faturanızla savcılığa bildire bilirsiniz. alınan bilgiye göre.
damla yıldız @ 27.03.2015 20:58:29
size gönderdigim şikayeti yayımlamamışsınız bu sizin adaletiniz beni tanımadıysanız kız yurdu dan
vatandaş @ 27.03.2015 12:54:53

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
13°C
31 MART 2015
Online Ziyaretçiler