19 Nisan 2015 Pazar
IMKB 100 : 82.418 %(-0,02)
Dolar : 2,6925 TL
Euro : 2,8955 TL
ARKA KAPI

Uzun yıllar Doğruyol Partisi'nde siyaset yaptıktan sonra MHP saflarına katılarak 5'nci sıra milletvekili adayı olan İsmail Kamil Doğancı, listelerin açıklanmasıyla ortalıktan kayboldu
SİYASET

Seçim çalışmalarını Akyazı'da sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, "Bir kez daha altını çizmek isterim ki; 7 güzel insan isimleriyle değil, gönülleriyle yürüyor. Sakarya ve Türkiye için iş yapacağız, slogan değil proje üreteceğiz" dedi.
EKONOMİ

DeFacto, Şok gibi şirketlerin hisse satışına aracılık eden Ünlü&Co Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Mahmut L. Ünlü Ülker'e ait Pamukova'da bulunan Ak Gıda için açıklama yaptı..
SAĞLIK

Nisan yağmurlarının tüm canlılar için son derece yararlı olduğu demir, mangan, çinko, diğer elementler ve proteinin temeli olan aminoasitlerle yüklü olduğu belirtildi..
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

ben hayvanlara saygı ve sevgi duymayan en çok da onları kasten öldürmeye kalkanlardan şikayetçiyim.benim hamile bir köpeğim var.kasten onun ölmesini benim ona bakmamı istemedikleri için rüzgarda balkonun kenarına saksı koydular.bunu kasten yaptıklarından eminim.benim köpeğim fındık hamile olduğu halde ve onlarda bunu bildiği halde kasten fındık'ı öldürmeye kalktılar.üstelik ben köpeğimin yanındaydım tam benim başıma düşecekken ben kaçtım ama köpeğim kaçamadı ve onun üstüne düştü.aradık haber verdik saksılaı alın böyle oldu diye.onladan aldığımız cevap da şu oldu'saksıda gitti'.benim köpeğim ve ben düşünülmüyorum ancak saksı düşünülüyor.soruyorum size bi saksımı önemli yoksa bi canlı mı?cezalaını çekmesini istiyorum.resmen canıma kastettiler
emine karışan @ 18.04.2015 17:47:10
10 GÜN ÖNCE 2 KIZIMI ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİ BÖLÜMÜNE MUAYENEYE ÇIKARDIM.TAHLİLLERİNİ VERDİLER.YAPTIRIP GELİN DENDİ.TAHLİLLERİN TAMAMINI YAPTIRIP 24 ŞUBAT 2015 SABAH SAAT 08 20 DE SAKARYA EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ ÇOCUK ENDEKRİNOLOJİ BÖLÜMÜNÜN SEKRETERİNE GELDİK. BARKOTUMUZU ALDIK SEKRETER HANIMA NE ZAMAN BİZE SIRA GELİR DİYE SORDUĞUMDA BEŞ TANE MUAYENE DAHA SONRA BEŞ TANE TAHLİL BAKIYOR DENİLEREK BEKLEMEYE BAŞLADIK.SAAT 11 30 DA ÇOCUKLAR OKULLARINA GEÇ KALMASIN AMACIYLA EŞİM SEMA SONGUR KIZLARIM SÜMEYYE HİLAL SONGUR VE MERVE SENA SONGUR İLE BERABER ODAYA GİRDİM VE HANIMEFENDİ ÇOCUKLAR OKULLARINA GEÇ KALACAK TAHLİLLERİNE BAKABİLİR MİSİNİZ? DEDİM KENDİSİ BANA KIZGIN BİR TABİR İLE BEN HANIMEFENDİ DEĞİLİM DEDİ.NEDEN HANIMEFENDİ DEDİM .
YÜKSEL SONGUR @ 17.04.2015 01:10:50
Yeni almış olduğum dairemin çevre düzenlemesi düzgün olmadığından kışın her yağmur yağmasında aşırı su birikiyor.Buda binaya geçişi zorlaştırıyor.Müteahhit sorumluluk almıyor ne yapmamız gerekiyor.
emrah köse @ 16.04.2015 18:25:30
okul kantininden aldığım eti baharatlı çubuk krakerin içinden plastik sert bi madde çıktı.Hani tahta fırçaları olur ya onun sert kılları olur aynen o şekilde plastik bir madde resmen çubuk krakerin hamurunun içinde yani maddenin yarısı krakerin içinde yarısı dışarıda.resim gönderemiyorum yoksa resimde göndereceğim. Tam olarak nerelere şikayet etmem gerektiğini bilemiyorum.
Büşra ÇINAR @ 14.04.2015 22:03:45
Çoğumuz ailelerimizden uzağız,bebeğimizi bırakıp günlerce hastanelerde zorla nöbet yazılmakta ve bebeklerimizden uzak tutulmaktayız. SEAH' ta bazı bilim dallarında yasaya uygun hareket edilirken bazı bölümlerde nöbete girmek istiyorum diye imza attırılarak gece nöbetleri yazılmaktadır. Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın TBMM başkanlığına, Sayın Başbakanımıza ve diğer muhalefet partisi genel başkanlarımıza içinde bulunduğumuz zor durumu anlatan dilekçeler yazdık. Sayın VALİMİZ e sesleniyorum. Geldiği günden beri farkını hissettiren halkın yanında milletiyle kaynaşan başarılı bir vali görünümündedir .Sayın valim lütfen SEAH IN başhekimini, Sağlık Genel Sekreterliğini bu konuya duyarlı olmaya davet etmenizi bekliyor. Saygıyla ellerinizden öpüyorum
MEHMET TOÇOĞLU @ 14.04.2015 17:24:49

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
7°C
19 NİSAN 2015
Online Ziyaretçiler