28 Eylül 2016 Çarşamba
IMKB 100 : 77.161 %(0,57)
Dolar : 2,9775 TL
Euro : 3,3405 TL
GÜNCEL

Adapazarı Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü tarafından Papuççular Mahallesi'nde oto garajı üstüne yapılan kaçak yapı polis ve zabıta kontrolünde yıkıldı.
ARKA KAPI

Karasu'lu gazeteci Cihan Ersöz Karasu İlçe Millli Eğitim Müdürlüğüne atanması tartışma yaratan Mehmet Çalık'la ilgili olarak bu yorumu yaptı..
SİYASET

MHP Milletvekili Zihni Açba, habercilerle kahvaltıda bir araya gelerek gündemi değerlendirdi. O gündem değerlendirmesinde Açba'nın 15 Temmuz Darbe Girişimi gecesiyle ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu
EKONOMİ

Otokar, Koç Topluluğu bünyesinde düzenlenen "En Başarılı Koçlular" yarışmasında, Portakal Projesiyle "İş Birliği Geliştirenler" kategorisinde "En Başarılı Koçlular" ödülü aldı.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

Sakarya korucuk bölgesinde heryer inşaat tarlalar ormanlar yok oluyor.düzensiz bir yapılaşma var,mütahitlerin mekanı olmuş belediye geç olmadan önlem almalı herşey para oy değil.
Mehmet @ 27.09.2016 15:27:06
Dünya lideri! diye lanse ettiğimiz insan, BM de 'Dünya beşten büyüktür' deyip, güya büyük kahramanlık sergiler ve basınımızda övgülerle anılırken, ABD Türkiye elçisi, müstemleke valisi tavırları sergiliyor, yetkisini çok çok aşan işler yapıyor ve aynı dünya lider!ona bir şey demiyor, diyemiyor.Sınır dışı bile edemiyor! Burada bir terslik yok mu?Büyük bir oyunla, algı operasyonu ile kandırılıyor, sihirbazların oyunu ile şaşırtılmıyor muyuz. Başta basın herkes bunu anlamıyor, çoğu anlıyor ama çıkarlar gereği anlamazlıktan mı geliyor?Ağır vebal altında değilmiyiz,değilmisiniz?
samet çağdaş @ 27.09.2016 14:16:51
bizim sorunumuz mahalleli olarak sehir içine kurulmus petrollerden adnan menderes caddesi üzerinde bulunan hakan petrolun yıkaması belediyeye yapılan şikayetler sonucsuz kalıyor makınelerın cıkardıgı ses normalmıs pekı arabaya suyu vurduklarında cıkan sestemi normal mahallecek uyku uyuyamaz hale geldik bırde saat 9 da kapanması gereken yıkama saat 12 ye kadar acık arka tarafta bulunan opet saat 9 da kapatıyor sordugumuzda yasak kanun bu sekılde cezası var dıyorlar bızım anlamadıgımız 100 metre otedekı petrole yasak olan kanun olan bu petrole nasıl olmuyor veya ıcerdekı tanıdıkları var dıyemı kanun görmezden geliniyor buna yetkılilerden bır care beklıyoruz
nizam bayraktar @ 26.09.2016 20:55:11
de get looo demokrasiymiş iradeymiş lise mezunu taşeronda açç .. üstü mezun aççç bu geyikler de demokrasi irade püffffffffff diyorum sadece ve güleyruuuummm..
merda @ 26.09.2016 15:12:38
Diyanet imamlara İÇİN "aylık MESAİ saati çizelgeleri" UYGULAMALI.İmamların mesai saatleri listesi müftülerce imzalanarak camilerde görünen yerele asılmalı. SABAH - NAMAZDAN 30DK ÖNCESİNDEN BAŞLAYAN TOPLAM 1,5SAAT. ÖĞLE- 30 DK ÖNCESİNDEN BAŞLAYAN TOPLAM 2 SAAT. İKİNDİ-NAMAZDAN 30DK ÖNCESİNDEN BAŞLAYAN TOPLAM 1,5 SAAT, AKŞAM-NAMAZDAN 30DK ÖNCESİNDEN BAŞLAYAN TOPLAM 1,5SAAT, YATSI-NAMAZDAN 30DK ÖNCESİNDEN BAŞLAYAN TOPLAM 1,5SAAT, TOPLAM 8 SAAAT EDER. MESAİİÇİNDE İMAM CAMİ AVLUSU İÇİNDE BÜROSUNDADADIR İŞİ OLAN BULUR. -İMAMLAR İLKÖĞRETİM VE ORTA OKULARDA VB. DİNDERSLERİNE(elif_ba_İLMİHAL-ADABI MAŞARET, FIKIH VB.)GİRMELİ -İMAMLAR RESMİ VE DİNİ NİKAHI BERABER DUA İLE KIYMALI- NİKAH BAŞINA PARA ALMALI. DERS VE BU TÜR ÜCRET DİYANET BÜTÇESİNDEN ÖD
HAKKI SÖYLER @ 26.09.2016 09:05:14

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
28 EYLÜL 2016
Online Ziyaretçiler