04 Mayıs 2016 Çarşamba
IMKB 100 : 79.383 %(-2,08)
Dolar : 2,8888 TL
Euro : 3,317 TL
ARKA KAPI

Sosyal medyada Pamukova da devam eden alt yapı çalışmaları ile çamur ve çukur deryasına dönen cadde ve sokaklar güldüren aynı zamanda bir o kadarda düşündüren caps’le eleştiriliyor..
SİYASET

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde oluşturulan 4 alt komisyon önümüzdeki günlerde çalışmalarını yurt dışında sürdürme kararı aldı.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

Maltepe çıkışı evin park önündeki yolda yayalar için yaya yolu olmadığı için burası otopark gibi kullanılırdı. çözüm için bir belediye durağı koyulmuş. Yaya yolu gene yok. Yine oto park olarak kullanan çok orada otobüs bekleyen yayayı şoför görmez. Görse de belediye otobüsü nasıl kenara yaklaşıp duracak. yahu BÖYLE ÇÖZÜM OLURL MU DENETLE DE GÖR. ortadaki geniş alanın yarısı yola katılsa bu iş olur. EY YETKİLİ ORDAMISIN?
Ömer Yusuf ALP @ 02.05.2016 12:06:46
MARKETLERDEN ALINAN KARPUZA DİKKAT. Bugün 01.Mayıs.2016 Pazar Camili Mah. Valilik yanı Yunusmarketten Karpuz almak istedim. Satış elamanına şu anda karpuzların sıkıtılı olabileceğini söyledim. Kesemiyeceğini ancak garantili iyi olduğunu söyledi. 15 TL lik bir karpuz verdi. Eve geldik kestik İçi boş Yenilecek durumda değil. Aldım karpuzu götürdüm. Abi ne yapalım satmak durumundayız İrandan geliyor dedi. Müdüriyetine bıraktım. Lütfen insanları kandırmayın dedim. Siz zarar etmiyelimdiye bozuk mal satmayımı düşünüyorsunuz dedim. Cevap yok. Yunus marketlerin satış anlayışı bu mu merak ettim.
Muhterem ALTIN @ 02.05.2016 07:17:01
adapazarı erenler ilçesinde çarşamba pazarının kurulduğu caddeye yeni yapılan kavşak çok tehlikeli bir durum oluşturuyor azrail bile bukadar başarılı olamzdı diye düşünüyorum lütfen bir gidip görmenizi istiyorum kavşak bitmeden tepkimizi koymalıyız.yoksa o kavşakta çok araç kaza yapacak..
ayhan çapoğlu @ 30.04.2016 14:09:24
ana yol yanın da 40--50 yakın canlı arı kovanı var bana arı dokunuyo mecbur bu yolu kulanmalıyız başka yol yok sahibiniuyardığımız halde hiçilgilenmedi aracla gecerken camları kapıyoruz içeri girmesinler diye yaya geçme şansın da yok normalde yasak hamailgilenen yok gereğinin yetkili kişiler tarafından yapılmasını istiyoz cunku teflike cok var..saygılarımla ARTVİN MURGUL ilçesi
ahmet merttürk @ 28.04.2016 12:31:46
Neslin ve cemaatin bilinçlendirilmesine ilk katkıyı sağlayacak, ona en yakın dini kurum camidir imamdır. Bu zihniyetle mi ülkem İslamlaşacak ve dindar bir nesil ve toplumla dirilişi yakalayacaktır. Rabbim şeytani hal ve hareketlerden, öncelikle bizi irşat edecekleri korusun.100 yıla varan bu açık tez kapanmalıdır. İmamlar cemaatle daha çok birlikte olmalı, Camilerde görünmelidir. Fitneye imkân tanıyan ortamlar kaldırılmalıdır. Rızka veren Allah?tır biliriz. Dünyaya tamah gaflettir yine biliriz de biraz gayretimiz neden olmaz. Ben yazdım .biri çıksın şundan dolayı yanlışsın desin.Ya savunsun ya yersin. Selam ve dua ile.
iyi niyetli birisi @ 27.04.2016 13:55:41

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
4 MAYIS 2016
Online Ziyaretçiler