07 Şubat 2016 Pazar
IMKB 100 : 74.204 %(-0,40)
Dolar : 2,9155 TL
Euro : 3,2525 TL
ARKA KAPI

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Olağanüstü Genel Kurultay isteyen grupta ağır basan Meral Akşener’in sağ kolu olan isim, geçtiğimiz hafta sonu Sakarya’ya gelerek bazı görüşmelerde bulundu.
EKONOMİ

Sakarya Toyota Plaza Sandıkçı "eski dostlarını" unutmuyor. 2007 ve öncesi Toyota modellerine sahip olanlar "Eski Dostlar Paketi" ile bir çok servis ve yedek parça avantajından yararlanacaklar.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

114268 nolu başvurunuz hakkında. Eylemler bimerbilgi1@basbakanlik.gov.tr (bimerbilgi1@basbakanlik.gov.tr) Kişilere ekle 25.01.2016 Bu iletiyi gelen kutunun en üstünde tut Kime: serdar_parlu52@hotmail.com bimerbilgi1@basbakanlik.gov.tr Sayın SERDAR PARLU , Başbakanlık İletişim Merkezine göndermiş olduğunuz isteğiniz alınmıştır. Göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz. Başvurunuz yasal sürede ilgili Kurum/Kuruluş tarafından değerlendirilip sonucu e-posta/posta aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir. İyi günler dileriz. Başvuru Numaranız :114268 Başvurunuzu sorgulamak için Tıklayınız Başvuru Metni: SAYIN. deerlı abılerim ben 28 sekız yaşındayım ben dogma buyume ordu korgan ilçesin de yaşıyorum ben esnaflık yapmak istedim ve ben kendim imkanımlarımla işyerni yapdım muskakıl tapulu bına rusatı bulunmakdadır.200m2 100/80 tamamladım aşırı kar nedenıyle benım yapmış oldum restorat. tıratro.dügün salonu yıkıldı atıkhale geldi.VERGİ KAYDIM ESNAF KEFALETE KAYDIM BAGKURUM..eşimin ve çocumun rızıklarını oraya harcaadım ben deerli başkanımızdan ve ust yüzey abilerim den yardımcı olmalarını diliyorum
serdar parlu @ 04.02.2016 19:33:08
İstanbul beyazıtta tiyatro caddesinin girişinde ikinci dereceden bir binada tadilatlar yapılıyor bina cephesine dev tabelalar asılıyor kapı yanları dükkan haline getirilmiş kimseler buna ses çıkartmıyor,o zaman tarihi esere çivi çakılamaz demeyinde herkes orman kanununu uyguluyor siz ne işe yarıyorsunuz,Bununla ilgilenecek birileri olursa sevinirim.
mahmut dorukoğlu @ 03.02.2016 18:31:42
sayın başbakanım bizkızılayda kalıyorduk ama istanbul valisi bizi çıkardı ve bizim gidecek yerimiz yok suriyeler geldi için bizi attılar yani emir gelmiş biz bu sovukta napacaz ben engeli bir vatandaşım istanbul valisinden şikayeç çiyim bizi kızılayda attıikimiz istanbul valisinden şikayetçiyiz yasin ve volkan özmert hırsızlık mı yapayım benim sicilim temiz ve ben sokakta kalmaya devam edersem benim başıma her şeygeli beni volkan özmert koruyor ama o nereyekadar dayanır ki ben dukuz yaşım da bir cinsel istiramda bulundular şindi kor kuyom ve kızılaya girmek istiyorum neolur benim sesimi duyun sizinde çoçunuzvar beni anlayın sokakta iki kişi kalıyoruz ve istanbul valisinde şikayeçiyim gereyini yapılmasını istiyorum benim le itibata geçi
volkanözmert @ 03.02.2016 17:47:19
Dış polatika da sefilleri oynamaya devam ediyoruz.Uçak düşürme olayı bir muamma.Biz mi düşürdük, ABD/NATOM'u şüpheli.Düşürüldü de ne kazandık?Düşlürmeden sonra Yardım tırlarımızı habire vurdu Rusya, İHH'nın fırınını bile bombaladı.Türkmenleri kıydı katletti, adeta meydan okudu.Daha çok zarara uğradık.Üstelik randevu için peşinde dolaştık durduk, Rus uçağı olduğunu bilseydik vurmazdık dedik.Galiba, Rudyanın Suriye de ki katliamlarını Türk halkı görmesin, uçakla uğraşsın, biraz da düşürdük kahramanlığına kapılsın diye zannımız var.Başikaya asker işini de yönetemedik.Geri adım atıp durduk.Şamar oğlanına döndük.İsraile posta atarak kahramanlık ve oy devşirirken, şimdi dostumuz oldu.Suriye de de öyle gaza geldik ve mahvettik bu halkı.
muhammet ulkar @ 03.02.2016 14:35:42
Kar yağdı, fazla bir şey de yağmadı.Ovada 15 cm. Tepeler de 20 cm. Ama hayat felç oldu.Büyük belediye yine sınıfta kaldı.Umurlarında olmadı.Hele şu AKM. Tadilat nedeniyle tamamı perişan.Çok dağınık ve kirli çalışma yapıyorlar.AKM önünde ufak bir çalışma tüm meydanı çamur, toz, toprak etti.Kirlilik AKM mescide kadar indi.Temizlik sıfır, dikkat, itina yok.Bu şehrin tek sosyal mekanı AKM darmadağın.Bir bölümünde çalışma var, tümü niye terk edilmiş.Büyük belediye hep kötü sınav veriyor.
kazım kardagcı @ 02.02.2016 15:02:12

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
7°C
7 ŞUBAT 2016
Online Ziyaretçiler