03 Eylül 2014 Çarşamba
IMKB 100 : 80.710 %(0,00)
Dolar : 2,1693 TL
Euro : 2,8491 TL
GÜNCEL

Sakarya Üniversitesi'nde stant açan Sakarya Polisi, farklı şehirlerden kayıt için gelen üniversite öğrencilerini ve ailelerini, uyuşturucu ve illegal örgütler konusunda bilgilendiriyor.
ARKA KAPI

CHP'de haftasonu yapılacak olan büyük kurultay öncesi CHP'nin 30 Mart seçimlerinde büyükşehir Belediye adayı Ecevit Keleş'in Muharrem İnce'den yana tavır koyması aslında hiç te sürpriz değil..
EKONOMİ

Adapazarı Kuyumcular Odası Başkanı Tenekeci, "Kuyum sektörüne 4 veya 6 taksit imkanı getirilmesinin yeniden gündeme gelmesi, halk ve kuyumcular açısından avantaj" dedi.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

merhabalar arkadaşımla bir olay yaşadım polislik olduk şikayetçi olmadı fakat şimdi benden para taleb ediyor hakaret ediyor küfürler ediyor bana iftira atmakla tehdit ediyor para vermezsem şikayetçi olacagını söylüyor bunu yapabilirmi birde ben hakaretlerini telefonumdan silmedim ben onun hakkında şikayetçi olabilirmiyim haksızken haklı olabilirmiyim şikayet edersemhaksızken derken yaşadıgımız olayda ben hatalıydım
fatma @ 02.09.2014 18:39:44
ben samsun vezirköprüde oturuyorum ve elektrikçide çalışıyorum ben 2 hafta çalıştım günde 60 lire 2 haftada 120 lira oluyo ben paramın 100 t sini aldım 20 t sini alamadım istiyorum vermiyo hakkımı yiyo şikayetçiyim
mete yaran @ 02.09.2014 14:33:28
Ben Aydın Kuşadasında yaşıyorum.Denizlidede evim var. Kuşadasında evim yazlık kapsamında olmadığı halde su pahalı. Belediyeye ödenen vergiler pahalı. Denizliye göre kıyas yapıyorum.ödemen vergiler 2 kat. Katı atık vergisi diye 70 tl alınıyor 1 yılda. Hizmet yok. Sokaklar çöpten geçilmiyor.Kadınlar denizi yolunu gelip bir çeksinler ve gözleriyle görsünler.İlçenin lahım suyu tam merkezden geçiyor üstelik üstüde açık .Ben oturduğum bu semtte sokakları temizleyen çöpçü görmedim hiç.Etrafta sadece kurumak üzere olan ağaçlar var. Yeşillik,çiçekler falan göremezsiniz pek buralarda. 7 yıldır burdayım hiç bir hizmet yapılmadı buraya.Yıllardır aynı partiden seçiliyor belediye başkanları.Kesesini dolduran belediyeyi yandaşına bırakıp gidiyor.
Nilgün Özben @ 02.09.2014 10:08:32
mrb.ben denizbank mağduruyum 24 ağustosda kartımın borcunu kopler kapatmak için denizbankın bağımsız atm sine 1150 tl para yatırfdım kartımın limiti 1150 tl idi yanlıs atm parayı aldıkdan sonra arızalıdır dedi paramı yutdu çağrı merkezini arayıp bildirdim yanlız dönem borcu olan 830 tl fazladır diyim gerri kalan paramın üstüne yatdılar aramadığım yer kalmadı bana yardım edin lü tfen neyapmam gerekir hem mağdur oldum hemde 40 tl geçikme faizi koymuşlar kafayı yıyorum kamera kayıtlarını istoyorum vermiyolar neyamam lazım
semra arı @ 01.09.2014 11:48:30
VALİMİZE ARZIMIZDIR: Zirai Donatım Kentpark Fabrika camisinde ki, cami derneği ile imam hatip arasındaki nizaya el koymasını arz ediyoz.Müftülüğümüz il ve ilçe bu işi çözmeliydi.Malesef, kimse sorun istemiyor, sorun çözmüyor.Kaç gündür imam hatip de, müezzin beylerde yok.Vali,liğimiz işe el koysun ve adaletle çözsün.Caminin sorumlusu kim?İmam hatip mi, dernek mi belirlesin.İşi cemaate yıkmadan, cemaati taraf veya karşı taraf yapmadan, niza sokmadan, ama herkesi dinleyerek işi tarafsız ve adil bir şekilde çözsün.Yazık, bir camide bunlar olmamalı.Olursa, başka kimden ne beklenir.
vatandaş @ 31.08.2014 20:48:02

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
20°C
3 EYLÜL 2014
Online Ziyaretçiler