14 Şubat 2016 Pazar
IMKB 100 : 70.937 %(-0,01)
Dolar : 2,9155 TL
Euro : 3,2805 TL
ARKA KAPI

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Olağanüstü Genel Kurultay isteyen grupta ağır basan Meral Akşener’in sağ kolu olan isim, geçtiğimiz hafta sonu Sakarya’ya gelerek bazı görüşmelerde bulundu.
MEDYA

Sakarya'da her dönem gündeme gelen uydudan TV konusu yine gündemde. Bu sefer ise ilimizden çok farklı isimler mevcut bir kanalın Sakarya'ya taşınması için çalışma yapıyor..
SİYASET

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı üye ziyaretleri ve güncelleme çalışmalarına Karaman ve Yenigün Mahallelerinde yaptığı çalışmalarla gerçekleştirdi.
EKONOMİ

Japon otomotiv üreticisi Toyota, Sakarya'daki fabrikasına 350 milyon euronun üzerinde yatırımla C-HR konseptine dayanan yeni bir modelin üretimine bu yılın sonuna doğru başlayacak.
SAĞLIK

Ölümcül hastalara acı çekmemeleri için yatıştırıcı ve rahatlatıcı tedavi uygulayan hemşire Bronnie Ware, 'Ölmeden Önceki Beş Pişmanlık' adlı bir kitap yazdı.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

Merhabalar ben vatan bilgisayardan 2 adet cep telefonu aldım.Aldığın ürün hediyesi vardı,ancak hediye ürünü bana vermediler.Satış sırasında hediye ürün elimizde kalmamış denildi bende vazgectim almaktan ancak satış elemanı ürünü satabilmek için beni kandırdı.Hediye ürünü başka şubelerinden getirebileceğini söyledi bende tamam dedim.Satış işlemine geçtik parayı aldı faturayı kesti sonra bana ürün stoklarında olmadjğından dolayı faturaya düşmediğini söyledi.Bende ürünü almıyorum siz benimle dalgamı geçiyorsunuz dedim.Satış elemanı hayır ben size bu ürünün hediyesini 20 gün içinde getirdirim şuan mağzamızda yok donra gittiğimde ürünü veremiyoruz.Sİze yardımcı olamıyorum denildi.Ben mağdur edildim hakkımı istiyorum.Bana yardımcı olurmusunuz
Zuhal Göksan @ 09.02.2016 21:53:13
SEAH-Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastahanesi çevresi, bahçesi çok bakımsız.Bir hastakhane çevresine yakışır durumda değil. Çimen ve yeşil alan çok az ve olanlarda çiğnenerek çamur, toprak olmuş.Hiç bir bakım yok.Oysa, hastakhane çevresi park gibi olmalı.Eskiden hastakhane bahçeleri çok güzel olurdu.Şimdi çok geri durumda.Yetkililere duyrulur.Yakışır bir çevre bekliyoruz.
hasta yakını @ 09.02.2016 16:09:47
Degerli okurlarımız sizlerden ricam beni sıkıntılarımı bir an once iletib okunmasını rica ederim bir cocugum var Ogrenci ve ben yalnız mücadale eden bir anneyim 4.5. Aydir issizim ve cok zor durumdayım sagligimda birtakim problemlerim var iyuzden her isde calisamiyorum ve cok zor durumdayim is gorusmelerine gidiyorum verilen ucret asgari ucret bile deyil 800 tl 1000.tl veya 1150yl maas veriyorla oturdugum evi evsahibi satti ve ev ariyorum issizim ve bu kus kiyemedde nereye giderim evler 900 veya 1250 bundan asagi ev yok ben neyapcam neyeriz ne iceriz yillardi bir bayan olarak uctane isde calustim yuvami kurdum ve sagligimi kaybettim suan uctane bel fitigi iki tsne boyin fitigi eklemromatizmasi var kalbe vuruyor ve her iste çalışma
Yeter yiğit @ 07.02.2016 23:24:22
114268 nolu başvurunuz hakkında. Eylemler bimerbilgi1@basbakanlik.gov.tr (bimerbilgi1@basbakanlik.gov.tr) Kişilere ekle 25.01.2016 Bu iletiyi gelen kutunun en üstünde tut Kime: serdar_parlu52@hotmail.com bimerbilgi1@basbakanlik.gov.tr Sayın SERDAR PARLU , Başbakanlık İletişim Merkezine göndermiş olduğunuz isteğiniz alınmıştır. Göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz. Başvurunuz yasal sürede ilgili Kurum/Kuruluş tarafından değerlendirilip sonucu e-posta/posta aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir. İyi günler dileriz. Başvuru Numaranız :114268 Başvurunuzu sorgulamak için Tıklayınız Başvuru Metni: SAYIN. deerlı abılerim ben 28 sekız yaşındayım ben dogma buyume ordu korgan ilçesin de yaşıyorum ben esnaflık yapmak istedim ve ben kendim imkanımlarımla işyerni yapdım muskakıl tapulu bına rusatı bulunmakdadır.200m2 100/80 tamamladım aşırı kar nedenıyle benım yapmış oldum restorat. tıratro.dügün salonu yıkıldı atıkhale geldi.VERGİ KAYDIM ESNAF KEFALETE KAYDIM BAGKURUM..eşimin ve çocumun rızıklarını oraya harcaadım ben deerli başkanımızdan ve ust yüzey abilerim den yardımcı olmalarını diliyorum
serdar parlu @ 04.02.2016 19:33:08
İstanbul beyazıtta tiyatro caddesinin girişinde ikinci dereceden bir binada tadilatlar yapılıyor bina cephesine dev tabelalar asılıyor kapı yanları dükkan haline getirilmiş kimseler buna ses çıkartmıyor,o zaman tarihi esere çivi çakılamaz demeyinde herkes orman kanununu uyguluyor siz ne işe yarıyorsunuz,Bununla ilgilenecek birileri olursa sevinirim.
mahmut dorukoğlu @ 03.02.2016 18:31:42

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
20°C
14 ŞUBAT 2016
Online Ziyaretçiler