23 Ekim 2014 Perşembe
IMKB 100 : 78.081 %(0,56)
Dolar : 2,2445 TL
Euro : 2,8415 TL
ARKA KAPI

Adapazarı Belediyesi geleneksel birimler arası futbol turnuvası başladı. Bu turnuvanın servis edilen fotoğrafları arasında bir ayrıntı öne çıktı..
MEDYA

Prof Dr. Aytekin İşman'ın Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesine Dekan olmasıyla beraber, İletişim Fakültesindeki hızlı değişim kendini Kamuoyunda ve Sakarya Üniversitesinde hissettirmeye devam ediyor.
EKONOMİ

Adapazarı Kuyumcular Odası Başkanı Hakan Tenekeci, altın alışverişinde taksit uygulamasına ilişkin, "Altında 4 taksit büyük bir avantaj sunmadığı için piyasada en fazla satışlarda yüzde 10 ile 20 arası artış olur" dedi.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

C.BAŞKANI VE BAŞBAKANIMIZ ESTİ SAVURDU.AMA SONUNDA ABD NE DERSE O OLDU.Peşmergeye kapılar açıldı, PYD ye silah yardımı yapıldı.Türkiye teslim oldu.Maalesef AKP miz halkın hoşuna gidenleri, duymak istediklerini konuşuyor ama ABD nin dediklerini yapıyor.Milletin hoşuna gidenleri gazeteler yazıyor.Aldatıldık, aldatılmaya da devam ediyoruz.
turgut özkancalı @ 22.10.2014 16:35:34
Yazlık sağlık ocağımızın bahçesine ve binasına bakan yok.Bahçesi dağbaşı gibi.Duvar ve üzerindeki korkuluklar paslanmış.Bina dış cephesi boyası bozuk.Mahalle sakini olarak sağlık ocağına giderken, harap bir eve girer gibi oluyoruz.Resmi bir kurum görüntüsü yok.Sağlık ocağı böyle mi olmalı.Pırıl pırıl bir bina ve çevresi olmalı.Sağlık müdürlüğü ya da belediyelerimiz, serdivan belediyesi veya büyükşehir bu kadar bir işi yapmaktan aciz mi?Semt sakinleri olarak bundan rahatsızız.Sayın valimize ve b.şehir belediyemize, serdivan belediyemize arz ediyoruz.
yazlık sakinleri @ 22.10.2014 16:20:36
Büyükşehir Belpaş işçileri özel şirkete devredildi.Seçimden önce daha iyi şartlar vadedilirken, oy verdik, seçim bitti ama, biz bırakınız daha iyi şartları, belediye şirketinden de olduk.Bir de tazminatımız hala verilmedi.Yasal olarak Belpaş'dan çıkarılınca tazminatımız ödenmesi gerekirdi.Bu güne kadar hala ödenmedi.AK partimiz iktidarında ve hele ilahiyatçı bir başkan döneminde yasal hakkımız olan tazminatımız bile ödenmiyor.Başkanımızdan acil tazminatlarımızı ödemesini bekliyoruz.Bizler karın tokluğuna çalışıyoruz.Boğazımıza kadar borç içindeyiz.Tazminatlarımız neden ödenmiyor?Tüm yetkilileri göreve çağırıyoruz.Biz şikayet etsek işimizden oluruz diye korkuyoruz.Niye şikayet ettiniz diye özel şirkettende de çıkarırlar.
çalışanlar @ 22.10.2014 15:42:27
flexbank fatura odeme merkezi sinan alp güngor destek hattı 0850 840 70 70 fatura odeme merkezin bayiliğini ıstedım benden bır miktar karşlıgınden bayillk yapabılrsın dediler hesaplarna yatrdım parayı sonra onlarla calışma başladm mılletın faturalrını odemeye başladım yaklaşık 10 tane elektrk su tlf ttnet faturası aldım aradan br kaç gun gecmesıne rahmen faturalr yatrılmadıgın tesbit ettım tlf açdıklarımda sinan alp güngor adlı arkadş her defasında benı oyalp bugun yarın dıyp benı oyalmş olup bıtane muşterımzın elektrk kesılmş olup bana sıkayete geldı bende kendısın ıade bulundum ama şirket benm ne tlf acıp bana acık acık dolandırdığımı soyldı sakın kanmayın bunlarA.
ilhan özsoy @ 22.10.2014 13:05:20
herkes kazik atmanin pesinde euro ve dollar hastasi olmus Istanbulda insanlik kalitesi yok gibi neden acaba soruyorum;
j.o.y. @ 22.10.2014 12:09:27

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
12°C
23 EKİM 2014
Online Ziyaretçiler