03 Eylül 2015 Perşembe
IMKB 100 : 73.656 %(0,12)
Dolar : 2,9475 TL
Euro : 3,3105 TL
EKONOMİ

SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, oda üyelerinin sanayinin geleceği konusunda görüşlerinin alınmasının çok önemli olduğunu belirterek bu konuda bir çalışma yapıldığını belirtti
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

Bir yanda terör,bir yanda şehit cenazeleri, bir yanda can ve mal kaybı, diğer yanda anketler.Bu ne biçim iş.Canlar önemli değil, bizim oyumuz ne durumda, yükseliyor mu alçalıyor mu önemli.İnsanlığımız, ahlakımız ve inancımız ne durumlara düştü.Başbakan bile, 'elimizde ki son anket'deyip açıklama yapabiliyor.Demek ki, derdimiz oy.Bize ne getiriyor hesabı mı?Kan ve can üzerinden anket yapılır mı? Oy hesabı yapılır mı? Ne hallere düştük?
tuğrul togar @ 02.09.2015 15:00:22
AKP 'miz, her zamanki sinsi taktiklerle koalisyonu da engelledi. Bana mecbursunuz noktasına getirmeye çalıştı. 'Bak, bizi tek başına iktidara getirmediniz, koalisyona yaklaşmadılar, biz iktidar olmayınca terör de başladı, o halde tek çare bizi tek başına iktidar yapmak, yoksa ülke hükümetsiz kalır, bunlarla koalisyon da olmaz, terör de, bizim tek başına iktidar olamamamızdan cesaret alır ve harekete geçer, ekonomi de bak bozuldu, dolar-euro yükseldi, o halde, işte tekrar seçim, bizi seçin ve tek başına iktidar yapın' noktasına getirildi, oyun buydu.Akledenler anlar.
vasıf kulen @ 01.09.2015 09:51:33
Sağır sultan da duydu ve biliyor ki, koalisyonu AKP istemedi.İster gibi göründü, oyaladı ve zamanı doldurdu.Saray öyle istedi.Terör canlar alırken, tek dert şu oldu.Nasıl oy artırır, nasıl seçime giderim.Kılıçdaroğlu ve Bahçeli de bu oyuna geldi.Saf saf bekledi, koalisyon yapacaklar zannettiler.AKP, tüm iddalarınızdan vazgeçerseniz koalisyon yaparım tavrını iyi kullandı.Ak partiye oy verdik ama, koalisyonda Bahçelinin tavrını ilkeli bulduk.Kemal bey de iyi niyetle yaklaştı.Ama AKP yandaş-havuz basın ile olayı çok iyi saptırıp, güya koalisyonu istediler de, diğerleri istemedi havasına getirdiler.Bu gün gibi açık.Millet o kadar da uyumuyor.
okay imam seyyitoğlu @ 29.08.2015 17:09:49
BU SEÇİMDEMHP, SP VE BBP İLE KESİN İTTİFAK YAPILMALIDIR.AKP NİN OYUNU, MHP Yİ İÇTEN yıkma oyunu bozulmalıdır.Geç kalmadan MHP, sp ve bbp ile ittifakı hemen görüşşün.Çok acil ve elzem.
TURGUT erimez @ 27.08.2015 15:08:05
ben vakıfkent 1 sakiniyi sayın valim oturnuş oldugumuz vakıfkent sakinleri yoksul insanlar bu insanların elektirigi suyu çogunun kesik doğal gazları kesik yardımcı olmanızı saygılarımla arz ediyorum
vakıfkent 1 @ 27.08.2015 10:11:50

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
15°C
3 EYLÜL 2015
Online Ziyaretçiler