Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Hakan Şükür'den o karar için ilk açıklama

Galatasaray, haklarında FETÖ suçlaması bulunan Hakan Şükür ve Arif Erdem'in ihracı talebiyle ilgili kararını vermişti

00:40   |   26.03.2017
Haber Resmi

Galatasaray Kulübü, haklarında FETÖ suçlaması yapılan eski oyuncuları Hakan Şükür ve Arif Erdem'le ilgili kararını açıkladı. Hakan Şükür ve Arif Erdem'in üyelikten ihraç edilmesi talebi oylamada reddedildi. Eski savcı Zekeriya Öz'ün ihracı ise kesinleşti.


Kurulda yapılan oylamalarda; Zekeriya Öz (oy çokluğu), Şahabettin Harput (oy çokluğu), Hüseyin Avni Mutlu (oy çokluğu) ve İsmail Demiriz (oy çokluğu) ve Hazim Sesli (oy çokluğu) kulüpten ihraç edildi.


Arif Erdem ile Hakan Şükür'ün üyelikten çıkarılması (oy çokluğu) reddedildi.

Öte yandan Galatasaray Adası işletmecisi Mehmet Koçarslan ve Galatasaray'a hakaret içeren paylaşım yaptığı gerekçesiyle Mehmet Uğur Sunakan oybirliğiyle kulüpten ihraç edildi. 


ŞÜKÜR'DEN AÇIKLAMA

Eski AKP milletvekili Hakan Şükür Galatasaray'ın kararıyla ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı. Şükür açıklamasında "Galatasaray Genel kurul kararına sonuna kadar saygılı olacağımı söylemiştim. Hepimiz için hayırlı olsun. Duygulandım" dedi.


?TARAFTARLIĞIM SON BULMUŞTUR?

Galatasaray'ın kararına ilk tepki Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Zeki Toçoğlu'ndan geldi. Toçoğlu, FETÖ soruşturması kapsamında haklarında yakalama kararı bulunan Hakan Şükür ve Arif Erdem'in Galatasaray Kulübü'nden ihraçlarının reddedilmesinin ardından açıklama yaptı. Toçoğlu, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Süper Lig'de desteklediğim Galatasaray taraftarlığım son bulmuştur. Sonuna kadar Sakaryasporluyuz" diye yazdı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 77888 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 17738 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
vefa belge
27.03.2017 09:39
Helal olsun. Başkan dediğin böyle olur ülkesini devletini milletini seven adam takımından da vaz geçer herşeyindende hakan şükürde .......
Online Ziyaretçiler