Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Şehirde 'Bilal Erdoğan' alarmı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın bir günlük program için ilimize gelmesiyle şehirde olağanüstü önlemler alındı..

14:35   |   31.03.2017
Haber Resmi

MEDYABAR.COM:- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, istişare kurulu üyesi olduğu Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA)'nın açılış programına katılmak üzere ilimize gelmesiyle emniyette olağanüstü önlemler alındı


 Bilal  Erdoğan'ın Geyve ilçesinde başlayan proğramınde koruma olarak  Ankara'dan özel ekiplerde gelirken özel harekat polisleri , jandarmanın ve geniş güvenlik önlemine eşlik ettiği görülüyor


  Erdoğan'ın geçtiği her yer trafiğe kapatılırken Bilal Erdoğan'ın açılışını yapacağı yüksek istişare kurulu üyesi olduğu Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA)'nın Adapazarı Çark  Caddesi'ndeki il temsilciliğinin bulunduğu yer ise saatler öncesinde yaya ve araç trafiğine kapatılarak polis barikatları oluşturuldu.


İl emniyet müdürlüğünde de Bilal  Erdoğan'ın programı nedeniyle ziyaret öncesi verilen alarm durumu ise sürüyor  

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 139517 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 22380 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
saçmalığın bu
02.04.2017 15:59
kadarı yani pes. Bilal Erdoğan sırf Cumhurbaşkanının oğlu olduğu için mi bu kadar korunarak geldi yoksa , tugva nın kurucusu olduğu için mi ? Sadece bir açıklama birisi mantıklı bir cevap versin.
hamdi
02.04.2017 15:55
Bilal Erdoğan devlet görevlisi mi? bürokrat mı? Vekil mi? neden bu kadar insan peşinde koşuyor. Devletin bütün imkanları ayağının altına seriliyor. Bu millete yazık değil mi? el insaf..
hamdi
02.04.2017 15:54
Bilal Erdoğan devlet görevlisi mi? bürokrat mı? Vekil mi? neden bu kadar insan peşinde koşuyor. Devletin bütün imkanları ayağının altına seriliyor. Bu millete yazık değil mi? el insaf..
MERDA
01.04.2017 09:32
ahh birde şu olaganüstü güvenlik önlemi hastane önlerinde de olsaya millet trafikten araba lardan geçemiyor hastası yaşlısı çocugu dedesi ninesi araba altın da kalacak hastane yolunda ne alt geçit var ne üst geçit var... işte akp zihniyetiii hep güçlüye güçsüze tıkk yok ülke de...
BİLAL ERDOĞAN KİM? END
01.04.2017 09:10
BİLAL ERDOĞAN KİM? DEVLET MAKAMLARINDA HANGİ SIFATI VAR? BÖYLE KORUNMASI GEREKEN BİR ŞAHIS MI?
Online Ziyaretçiler