Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ak Parti'de delege seçimleri

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, partide kongre heyecanının delege seçimleriyle başlayacağını belirterek, Ramazan ve Kurban Bayramı arasında ilçe kongrelerinin tamamlanacağını vurguladı. Kılıç, “Teşkilatlarda değişim yaşanabilir” dedi

21:00   |   22.04.2017
Haber Resmi

16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişikliği oylamasının ardından AK Parti'de gözler kongrelere çevrildi.


  Başbakan Binali Yıldırım önceki gün yapılan toplantıda AK Parti'nin kongre sürecine girdiğini ifade ederek, olağan kongrenin önümüzdeki yapılacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından teşkilatlarda hareketlilik arttı. İlçe kongrelerinin normal takvime göre yılsonuna kadar tamamlanması gerekiyordu ancak takvim erkene çekilecek.


BAYRAM SONU BAŞLIYOR
AK Part İl Başkanı Fevzi Kılıç, kongre takvimiyle ilgili olarak gazetemize bilgi verdi. Kongre takviminin Genel Merkez tarafından yakında başlatılacağını ifade eden Başkan Kılıç, İlk olarak ilçe kongreleri yapılacak. İlçelerde 27 Mayıs Cumartesi tarihine kadar delege seçimleri tamamlanacak şeklinde konuştu.


Ramazan Bayramı'nın ardından ilçe kongrelerinin başlayacağını belirten Kılıç, Bayramın ardından ilçe kongrelerimize başlıyoruz dedi.
 

İKİ BAYRAM ARASI
İlçe kongrelerinin Ağustos sonuna kadar tamamlanacağına dikkat çeken Başkan Kılıç, İlçe kongrelerimizi Kurban Bayramı'na kadar bitireceğiz. Daha sonra 2017 sonuna kadar genel merkezin belirleyeceği tarihte il kongresini yapacağız dedi. İlçe teşkilatlarında değişiklik olup olmadığıyla ilgili soruya Başkan Kılıç, ''3 dönem ilçe başkanlığı yapan arkadaşlarımızın durumu henüz belli değil. Teşkilatlarda değişim yaşanabilir'' şeklinde konuştu.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 74027 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4765 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler