Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

MHP Ferizli'de sular durulmuyor

Milliyetçi hareket Partisi Ferizli Belediye Meclis üyelerinden Osman Ustaoğlu Belediye Meclis üyeliğinden, Hüsnü Bayraktar ise MHP’deki parti üyeliğinden istifa etmesinin ardından gurup başkanı Ali Tenha açıklama yaptı.

23:14   |   26.04.2017
Haber Resmi

Açıklama şöyle.. 


?30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel yönetim Belediye Başkanlığı seçimlerinde 7bin civarında vatandaşlarımızın verdiği oyla seçildik.


Milliyetçi Hareket Partisi'nden aday olup seçilen bizler, Halkımızın ve Belediyenin hak ve menfaatlerini koruyup kollayın diye verdikleri değerli oyları ile denetim ve olumlu muhalefet yapmak üzere 6 arkadaşımız Ferizli Belediye meçlisi üyesi olmayı hak kazandık.? 


MHP Grup Başkanı Ali Tenha, ?partimizde, ilçe teşkilatımızda ve belediye meclis üyeleri olarak aramızda bu güne kadar her hangi bir sıkıntı olmamıştır. Ancak ilk yıl bir bayan meclis üyesi arkadaşımız partimizden istifa edip bağımsız olarak çalışmaya devam etmiştir.


Geçtiğimiz gün de meclis üyelerimizden Hüsnü Bayraktar anlaşılamayan bir nedenden dolayı partimizden istifa ettiğini açıklamıştır. Böylece partili vatandaşlarımızın oylarıyla seçilip ancak partiden istifa eden iki arkadaşımızın ayrılması ile meclis gurubunda üye sayımız 4'e inmiştir.


Diğer taraftan meclis üyesi arkadaşlarımızdan Osman Ustaoğlu işlerinin yoğunluğu nedeniyle verimli olamadığı gerekçesiyle Ferizli Belediyesi Meclis üyeliğinden istifa ettiğini açıklamıştır.


Ustaoğlu meclis üyesi arkadaşlarının görüşünü alarak istifa etmiş ve kendinden boşalan yere yedek üyemiz Zekeriya Karadeniz'in görev almasını sağlamıştır.

Milliyetçi Hareket Partisinden aday olup seçilen ve daha sonra nedeni ve sebebi belli olmayan istifaların partililerimizin ve vatandaşımızın tepkisini çektiği görülmektedir.

Ferizli Belediye Meclisinde Muhalefet grubu olarak bu güne kadar muhalefet ve denetim görevimizi başarılı bir şekilde yerine getirdiğimize inanıyoruz. Siyaset ve siyasette görev alma; sorumluluk, bilinç, etik ve ahlaki değerleri de beraberinde taşıyan bir hizmet ve görev alanıdır.


Bu vesileyle partimizden istifa eden arkadaşlarımızın Sayın Osman Ustaoğlu'nun davranışı gibi meclis üyeliğinden de istifa etmeleri Ferizli kamuoyu ve partililerimiz tarafından beklenen bir gerçektir. 


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 23007 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3706 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler