Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ayça Taşkent'in 'İnce' eleştirisi sosyal medyayı karıştırdı

CHP İl Başkanı Ayça Taşkent'in, Muharrem İnce'nin canlı yayını sırasında sosyal medyada yaptığı paylaşımın ardından partililer olumlu ve olumsuz çeşitli yorumlarda bulundu

12:34   |   09.05.2017
Haber Resmi

Pazartesi akşamı özel bir televizyon kanalının canlı yayınına katılan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, partinin politikalarını eleştirirken yeniden Genel Başkan adayı olacağını açıkladı. 


İnce'nin açıklamaları sürerken CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, Facebook hesabından, "İnce İnce Yasemince.. Hiç sevmemiştim bu diziyi.." şeklinde paylaşım yaptı. 


Bu paylaşımın ardından bazı partililer Taşkent'e destek verirken, ilimiz başta olmak üzere Türkiye genelinden çok sayıda partili de olumsuz yorumlar yaptı. 


CHP il Başkanı Taşkent'in paylaşımına Hendek eski CHP İlçe Başkanı Metin Öztürk "Örgütüme bakıyorum herkes bir birine İnce İnce ayar veriyor" diyerek tepki gösterirken, Taraklı İlçe Başkanı Kadir Güneş "Perşembenin gelişi Çarşambadan belli" paylaşımını yaptı. 


 CHP eski Milletvekili adaylarından Erdoğan Isır ise; "İnce İnce geliyoruz, kol kola, omuz omuza mücadele ederek geliyoruz...tüm dostlarımın yüreklerindeki İnce sızıları yakında hep beraber gidereceğiz, yüreklere Yasemin kokuları serperek rahatlatacağız..." dedi.


Taşkent'e tepkiler Sakarya ile sınırlı kalmadı. En sert eleştiriler diğer illerdeki partililerden geldi, Antalya ve Bolu gibi illerdeki partililer "Sayın İl Başkanı keşke düşük bir mizah seviyesi ile değil, % 15'i % 20 yaparak genel başkana yardımcı olsa. Ortamlarda da sosyal medya da parti içi meselelere girmiyoruz dersiniz" derken bir diğer partili ise "Hakareti anladım ama espri seviyesi gittikçe düşüyor" ifadelerini kullandı. 


Bazı partililerin Ayça Taşkent'in açıklaması ile Türkiye ve Sakarya'daki referandum sonuçlarını karşılaştıran görselleri birlikte paylaştığı görüldü. 


O YORUMLARDAN BAZILARI ŞU ŞEKİLDE: 


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 79013 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6537 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Tolstoy
10.05.2017 09:42
Ayça hanım...bizim yörede şöyle derler ''Senin adın ne reşit,sen söyle sen işit'' Bir kere sizi dinleyen kaale alan bir parti yetkilisi varmı?size fikrinizi soran varmı peki?kişi yokluğundan hasberkader il başkanı olmuşsunuz..neyse sizi tartışmayacağım.Gelelim demokrasinin amansız savunucusu chp ye.Zaten KK nin bu partinin başında olması tam bir komedi de,birde onu eleştirenlere bakıyorsun(İnce,Baykal,Sağlar) insanın burnuna kötü kokular geliyor..Kocaa chp de;Farklı parti seçmenlerini de,muhalif sesleri de kucaklayacak,konuşmasını ve hitabeti bilen,vizyon sahibi,akıllı,karakterli,gerçekten halkın arasında olan,samimi,dürüst,şaibesiz bir Allahın kulu yok mu ???? Tabi amaç böyle biri değil ki.amaç bağcıyı dövmek,eleştirmek ve tabi olmak..
genç
09.05.2017 19:29
atama ile gelen birinin seçilerek gelen birine laf söylemesi... demokrasi lafını ağzından düşürmeyen ama parti içi uygulamayan bir yönetim !!!
partili
09.05.2017 15:28
hiç değilse o bir milelt vekili.millet vekilinin eteğnine tutunup biryerlerde il başkanı atatmıyor kendini..
Online Ziyaretçiler