Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Milletvekili Yavuz MKYK'ya iddiası...

AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz'un hafta sonu yapılacak olan olağanüstü kongrede MKYK üyeliği için en şanslı isim olduğu öğrenildi

15:37   |   18.05.2017
Haber Resmi


Yeni Sakarya Gazetesi'nin manşetinde yer alan habere göre; 
AK Parti Olağanüstü Kongresi 21 Mayıs'ta gerçekleştirilecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın parti genel başkanlığına seçileceği kongrede Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri de belirlenecek.


Partiye yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre Milletvekili Ali İhsan Yavuz'un MKYK üyeliği için en şanslı isim olduğu öğrenildi.


KULİSLER SÜRÜYOR
Daha önce Sakarya'dan Hasan Ali Çelik, Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli ve Çiğdem Atabek MKYK üyeliği görevinde bulunmuştu.


Ali İhsan Yavuz'un MKYK üyeliğine seçilmesi halinde Merkez Yürütme Kurulu'nda da (MYK) görev alarak genel başkan yardımcısı olabileceği ileri sürülüyor.

MKYK üyeliği için çalışma ve kulislerin kongre gününe dek sürmesi bekleniyor. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 17127 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5174 kere okundu
YORUMLAR 11 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
BakbunaBak
02.06.2017 14:37
Ahh şu seçimler gelsinde Artık eleme vakti geldi Bazılarını Yeter sakaryanın yüz üstü kaldığı
Sakarya54
30.05.2017 11:51
varlıgı ile yoklugu arasında herhangi bir fark olmayanlardan Sakarya mıza bir hayır beklemek komik olur.
Murat Başata
20.05.2017 14:09
sezer
19.05.2017 09:13
ya görünen köy kılavuz istemez bunlardan hayır gelmez sakaryaya olsa ne olur olmasa ne olur başbakanlık versen gene bişe olmaz çingeneye beylik vermişler önce babasını kesmiş....
sezer
19.05.2017 18:50

sen inanıyomusun ki bunlar reis olmasa bunlar şeçilebilecek. yapılan yatırımları görüyorum ama bir akp nin kalesi olan bir şehir için bunlar az sen akpnin en çok oy aldığı illeri bi dolaş sonra gel sakaryayı bi dolaş da farkı görecen mi bakalım siz asıl kuma kafanızı gömüyosunuz.erenler ada avm bölgesine üst geçit sakarya ya 3 köprü sakarya park 2 etap erenler yenicami bağlantı yolu erenler tuzla mah. bağlantı yolu sakarya kano park raylı sistem ulaşımda gram ilerleme yok bu bahsettiğim projeler en az 5 yıllık git bakalım hangisini göreceksin bi tek stadı bitiriyolar 5 senede onuda devlet yapıyo bunların bişe yaptığı yok .

Haki
19.05.2017 13:45

Sende haklısın taş devrinden milenyuma geçirdiler bizi, sayelerinde karnımız doyduuu

şaban süleyman
19.05.2017 13:25

değerli kardeşim sen ne zarar gördün bu insanlardanda böyle olumsuz uygunsuz yorum yapıyosun bu memleket uzayda yeni keşfedilmiş gibi her şeyi sil baştan yaptılar yapmayada devam ediyorlar kim gelirse gelsin hayırlı görev dileklerinde bulunman gerekirken yaptığın yoruma bak deve kuşu gibi kafanızı kuma gömmeyin kafanızı bir kaldırın yapılan işleri bir görün lütfen

Fahrettin Demican
18.05.2017 23:56
MKYK ya girse ne olur? Girmese ne olur? Sakarya olarak bugüne kadar ne hizmetini gördük de MKYK girince göreceğiz.MKYK üyeliği sana-bana-millete hizmet makamı değildir. Kendi siyasi geleceğini garantileyebilmek için çalışır.Şehir bir şey bekliyorsa boşuna beklemeyin. Sakarya'dan MKYK üyesi var diye de göbek atacak halimiz yok. Sakarya'lı Sakarya'yı sevse bunları meclise göndermez.Bu hizmetsizlikle vekilliği hak etmiyorlar.
syh_byz
18.05.2017 20:21
Bi Cacık Olmaz... Yazık Ki Hem Ne Yazık... Sakarya'ya Yazık Türkiye'ye Yazık... Kendine Vekillik Yapan İnsanlar Topluluğu... Burada Yaptığım Yorumlardan Yargılanmş Biri Olarak Göndermiş Olduğum Mesajın Sorumluluğu Şahsıma Aittir :) ;) Asla Da Robot Değilimmm
Tolstoy
18.05.2017 19:25
Bravo,gerçekten beklediğimiz bir olaydı,sn vekil buradaki üstün hizmetlerini oralarda da sürdürecektir Ve bizde bu doğru kararları muhakkak ki 2019 daki başkanlık seçiminde değerlendireceğiz.lakin ilave olarak sn.dişlinin içişleri bakanı,Fevzi kılıçın milletvekili ve bakan olmasını,sn Toçoğlunun da şehir ve çevrecilik bakanı olmasını bekliyoruz.
bülent
18.05.2017 18:50
Varlığı ile yokluğu belli olmayan bir vekil ne vermiş ki sakarya ya partiye versin (tıpkı M.isen,R.uncuoğlu,A.Sefer üstün,Şaban Dişli,Zihni Açba,Engin Özkoç gibi) şehirde bu vekilleri göreniniz var mı ? Siz son şanslı vekillerdensiniz. Yeni sistemde çalışan,koşan ,sokağı okuyabilen kazanır haberiniz olsun sayın vekillerim. başkana ayrı vekile ayrı oy verilebileceğini bu millet herkese gösterecektir. Sayın Erdoğan'ın ismi ile belediye başkanlığı Millet vekilliği seçilme dönemi bitmiştir.Çok çalışmanız lazım çok.bu mesajı 2001 den beri Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyen biri olarak yazıyorum.vesselam.
Online Ziyaretçiler