Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Başkanın yargılanmasına bakanlık izin verdi..

İç İşleri Bakanlığı imar konusunda Belediye Başkanı Cevat Keser ve bazı belediye meclis üyeleri ile iki belediye başkan yardımcısı 4 belediye çalışanı hakkında soruşturma ve yargılama izni verdi..

00:43   |   17.06.2017
Haber Resmi

  Alınan bilgilere göre geçtiğimiz 2012-2106 yılları arasında imar konusundaki şikayetler üzerine Pamukova Belediyesine İç İşleri Bakanlığı tarafından görevlendirilen müfettişlerin yaptığı incelemeler ve soruşturmalar sonunda ifadeleri alınan Belediye Başkanı Cevat Keser, eski 2 belediye meclis üyesi, yeni 1 meclis üyesi ve 2 belediye başkan yardımcısı toplam 6 belediye personeli hakkında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu soruşturma ve yargılama izni verdi.


Başkana soruşturma izni verilmesiyle ilgili iddialar arasında Paşa Deresi mevkiinde imar konusunda yapılan usulsüzlük ve Tabakhane mevkisinde imar konusunda yapılan iddialar yer aldığı belirtiliyor.


     31 kişi hakkında istenen yargılama izninde eski belediye başkanı Hikmet Ferudun Turan'a İç İşleri Bakanlığı yargılanmasına gerek görmezken, Belediye Başkanı Cevat Keser, eski iki meclis üyesi, yeni 1 meclis üyesi ile 6 belediye çalışanı hakkında soruşturma ve yargılama izni verilmesi dikkat çekiyor.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 23932 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2010 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
okan
17.06.2017 01:10
sakaryadaki butun belediyelerde bunun gibi bir cok ornegi var...bunlar hizmete gelmemis yemeye gelmisler..
Online Ziyaretçiler