Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Büyükşehir'in merak edilen Geyve İftarından..

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği ve günlerdir merak konusu olan Geyve'deki iftar programına yaklaşık 8 bin kişi iftara katıldı.Ancak o iftarda beklenildiği gibi belediye başkanı Murat Kaya yoktu..

01:10   |   17.06.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

MEDYABAR.COM:- Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği ve günlerdir merak konusu olan Geyve'deki iftar organizasyonu bu akşam gerçekleşti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya arasındaki gerginliğin son bulmasını bekleyen vatandaşlar hayal kırıklığığına uğradı.


Geyve Adnan Menderes Kapalı Pazar yeri başta olmak üzere çarşının pekçok alanına kurulan iftar masalarında vatandaşlar oruçlarını açtı.


Pazar yerine konulan iftar masaları yetmediği, ilave olarak 2 bin kişilik daha masanın kurulduğu etkinlikte yaklaşık 8 bin kişi orucunu açtı.


Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Belediyesi Ak Partili Meclis üyeleri ve Ak Parti Geyve ilçe teşkilatının katılmadığı iftar organizasyonuna katılım beklenenden fazla oldu.


İftara katılanlar
İftara; Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Alişan ve tüm ilçe esnaf ve sanatkarlar odası başkanları,  Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASKF) Başkanı Yaşar Zımba, Özel Adatıp Hastanesi ve Serdivan AVM'nin sahibi işadamı Orhan Kocabıyık, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) eski Başkanı Ahmet Aya, Geyve'den Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Bulur, Geyve İtfaiyesi Grup Amiri Ali Aslan, Geyve Küçük Sanayi Kooperatifi Başkanı Gürsel Işık ve Yön. Kur. Üyeleri, Geyve eski Belediye Başkanı Mehmet Kır, Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı, İlçe Ziraat Odası Başkanı ve Ilıca Muhtarı Sülyman Pınar,  Geyve Ak Parti Kurucu üyelerinden diş teknisyeni Necmi Bölükbaş, MHP Geyve ilçe Başkanı Şerafettin Kaya,  Geyve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aykut Yurt, Tepecikler muhtarı Cafer Uğural, Geyve Sulama Birliği Başkanı ve Safiyet Mahalle Muhtarı İsmail Aşçıoğlu, Alifuatpaşa muhtarı Şenol Yüksel, Bayat muhtarı Mehmet Şafak, Bozören muhtarı Mehmet Ünalır ve 50'ye yakın Geyve mahalle muhtarı ve vatandaşlar katıldı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 40287 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6480 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Kaan
17.06.2017 15:29
Geyveyi 2 yıl boyunca çamura mahkum eden Z.T. senede 1 kez iftar(reklam) yapmaya mi geliyor ? Geyve halkı geyve için sağlığından olan gecesini gündüzüne katan Murat başkanının yanındadır. Sayın Z.T.yılda bir kez Serdivandan başını kaldırıp yüzlerce otobüs ile geliyorsa hiç gelmesin Geyveliler Geyveyi reklam malzemesi yaptırmaz. Denize düşen Z.T. kendisine muhalif olan Mehmet Kır a sarılır yazık
Hacı Saban
17.06.2017 01:34
Geyve böyle kaypak bir yer. Gelde güven gelde inan. Sayın Geyve Belediye Başkanını senin yerinde olsam derhal istifa ederim. Geyve kendilerini adam yerine koymayanlari 8 nin kişiyle karsiliyorsa ip ordan kopsun bırak hizmeti. Ne demişler DEVEYİ DİKEN İNSANI SEVEN.Hele sana rağmen 8 bin kişi toplaniyorsa bırak değmez hizmet etmeye .
Geyveliye
18.06.2017 13:02

Gerçek ismini yaz diyorsun kavşak. Sen niye Geyve li ismini kullanıyorsun. Geyve yi adam yerine koymayan birini 8 bin kişi karşılıyorsa kaypak değildir de nedir.

geyveli
18.06.2017 08:38

GEYVE KAYPAK DEĞİLDİR BU TESPİTİ HANGİ KAFAYLA YAPITIN AMA AĞZINDAN ÇIKANI HERHALDE KULAĞIN DUYMAMIŞ. KİMSİN SEN BÖYLE YAFTA YAPIŞTIRIYORSUN KEM SÖZ SANA DÖNER GEYVE HAKKINDA KARAR VEREMKE SENİN GİBİLERE KALMAMIŞTIR. GERÇEK İSMİNİ YAZARSIN KAYPAK OLAMASAN.

Geyveli
17.06.2017 02:57

Murat başkan istifa !!

Online Ziyaretçiler