Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kılıçdaroğlu ile birlikte yürüyen Sakaryalı sürpriz isim

Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı ve Sakarya eski Milletvekili Ayşenur İslam'ın kayınbiraderi Sakaryalı Prof. Dr. Cihangir İslam, CHP'nin 'adalet' yürüyüşüne katıldı

14:05   |   17.06.2017
Haber Resmi

MEDYABAR.COM - 
CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun MİT TIR'lar operasyonu soruşturması kapsamında 25 yıl hapis cezası verilmesi sonucu tutuklanması üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu önceki gün Ankara'dan İstanbul'a 'Adalet' yürüyüşü başlatmıştı. 


Yürüyüş 3'üncü gününde devam ederken ilk günden bu yana Kılıçdaroğlu'nun yanında yer alan bir isim dikkat çekti. 


Bu isim 1973 - 1977 yılları arası Adalet Partisi'nden Sakarya Milletvekili olan Avukat Dr. Nadir Latif İslam'ın oğlu Prof. Dr. Cihangir İslam... 


Cihangir İslam, Ak Parti Milletvekili Ravza Kavakçı'nın kardeşi eski Milletvekili Merve Kavakçı'nıne eski eşi  ve Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı Ayşenur İslam'ın kayınbiraderi... 


Prof. Dr. Cihangir İslam, Numan Kurtulmuş ile HAS Parti'yi kuranlar arasındaydı ve 2016 yılının başında yayınlanan 'Barış İçin Akademisyenler' bildirisini imzalayanlar için destek veren bildiriye imza atanlar arasında yer almıştı. 


Muhafazakar camianın tanınan isimlerinden İslam, Şubat ayında yayınlanan 686 sayılı KHK ile Kafkas Üniversitesi'nden ihraç edilmişti. 


BU HABERLE İLGİLİ:


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 73879 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 12480 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Katı Sakaryalı
17.06.2017 21:30
Kılıçdaroğlu bir kerede şu şehitlerimiz için yürüse?Bir kerede alçak pkk'lılarca katledilen suçsuz öğretmenimiz için yürüse..?Ama yürüyemez ilkelerine aykırı!Adaletmiş senin adaletini seveyim ben.Nerde vatan haini var onları savunuyorsunuz Allahıma binlerce şükür ki chp li olmadım,chp'li olacağıma yunanlı olurum daha iyi!
Hasan terbasan
18.06.2017 22:36

şehitlir hepimizindir.iktidarın veya bir partinin değildir. kimse kendisini daha vatan sever göstermesin.vatanı sevmek üzerindeki tüm insanlar sevmekten gecer.yarısını güya yunanlıyla değiştirerek değil.üstelik yunanlılarda insan

Mustafa
18.06.2017 18:29

Yandık yine ki. Sağlıklı yaşamanın sırrı spordan yürüyüşten geçiyor. Ömrüne ömür kattı.

Grandbazaar
17.06.2017 15:50
Sn.Kılıçdaroğlu bu yürüyüşteki performansını seçim çalışmalarında efor olarak sabretse şuan geldikleri durum yürümelerine engel olur. Chp'nin eylem projelerinden daha çok planlama ve uygulama kavramlarını tercih etmesi gerekir. Partinin örgütsel yapının gerekliliklerini yerine getirmesi için gereken enerji yanlış harcanıyor.. Toparlamak gerekirse yürümek neye fayda, düşünemedikten sonra.
Doğru haber
17.06.2017 15:36
1- Avukat Nadir İslamın 2 değil 4 oğlu bulunmaktadır. 2- Prof Cihangir İslam Merve Kavakçı'dan ayrılalı çok olmuştur. Bunlar zor ulaşır haberler değildir. Biraz araştırma yapmak doğru olandır. Bilginize.
Online Ziyaretçiler