Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ak Parti'de mesai bayram sonrası başlıyor

Ak Parti'de bayram sonrası kngre mesaisi başlayacak. Delege seçimlerinin ardından ilçelerde ve sonrasın il de kongreye gidecek olan Ak Parti'de parti içi kulisler adeta kaynıyor

22:46   |   24.06.2017
Haber Resmi

Ak Parti İl Teşkilatı bayram sonrasında kongre sürecine resmen başlayacak. İlk olarak delege seçimlerini yapacak olan Ak Parti daha sonra 16 ilçede sandık kuracak ve ilçe yönetimlerini seçecek. 


Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı üçüncü dönem kuralına takıldıkları için aday olamayacak.


Bu ilçelerde görevi yeni isimler devralacak. Diğer 13 ilçe ise sürprizlere gebe. Ancak asıl yarış İl Başkanlığında olacak. Mevcut başkan Fevzi Kılıç'ın il başkanlığına devam etmek istediği dile getirilirken, Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik'in de aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor.


Ayrıca geçmiş dönemde Ak Parti'de görev almış etkin isimlerin il başkanlığına aday olacağı dillendiriliyor. Olağanüstü kongrede MKYK'ya giren Recep Uncuoğlu'nun ise teşkilat değişikliğinde etkin olması bekleniyor.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 168155 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2806 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
yusuf mert
29.06.2017 19:19
Hani atalarımız erken kalkan yol alır demişler iyi demişler amma iş bu siyasette erken kalkan yıpranır arkadaş, Öte yandan Reis ne dedi bir daha hatırlayın:''Mental yorgunluğu olanlara dinlenme molası vereceğiz.''bu ne demek olur 3 dönemdir yıpranmış arkadaşlar var daha fazla yıpranmasınlar demek kapişşşş !!!!
İçerde
25.06.2017 00:48
AK Parti Sakarya'da her zaman denge siyaseti gütmüştür. Adapazarı İlçesinde bir kan değişimi olacak Sinan Yazıcı ismi konuşuluyor. İl Başkanlığı içinse Osman Çelik ön görülüyor. Mustafa Ak'a teşekkür edilecek isterse İl Yönetimine girebilecek. Erenler İlçesinde de değişim olacak. İl Gençlik Kolları başkanı yaştan dolayı bırakacak. Zehra Hatipoğlu karşısında ise 2 güçlü aday var. Bayramdan hemen sonra Siyaset hızlanacak...
il sonuncusu
28.06.2017 12:38

içerde rumuzlu arkadaş il başkanlığı için osman çelik öngörülüyor yazmışsın bu ne ye gere kime göre bu osman çelik dediğin arkadaş hani referandum oylamasında SAKARYA SONUNCUSU OLAN SERDİVAN İLÇE BAŞKANI olan osman çelik mi eğer isim benzerliği yoksa sen gerçekten ya rüya aleminde yaşıyorsun, yada hayal gücün çok yüksek.

Burak can
25.06.2017 15:29

Fevzi baskanimizdan cok memnunuz bir akpartili olarak

Online Ziyaretçiler