Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ziraat Odası'nda görevden alma! Şenoğlu konuştu...

Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu ve bazı oda çalışanları TZOB yönetimi tarafından görevden alındı. Şenoğlu konuyla ilgili açıklama yaptı

14:52   |   03.07.2017
Haber Resmi

Adapazarı Ziraat Odası'nın bağlı olduğu Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) tarafından gönderilen müfettişler 14 aylık incelemelerinin sonucunda yazdıkları raporla oda yönetiminin görevden alınmasını istedi. 


TZOB'un Sakaryalı Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, müfettiş raporları doğrultusunda Oda Başkanı Hamdi Şenoğlu ve bazı çalışanları görevden aldı. 


Medyabar.com Editörüne konuşan Hamdi Şenoğlu konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: 


"Müfettişlerin 14 aylık incelemesi sonucu yazdıkları bir rapor var. Bir sorun bulamadıkları için aylarca süren araştırmadan sonra bize göre taraflı, art niyetli bir rapor yazdılar ve görevden alındık. Konuyu Bölge İdare Mahkemesi'ne taşıyoruz. Dosyalarımızın incelenmesi için özel bir şirketle de anlaştık. Genel Merkezimize de incelemeyi tarafsız bir şekilde yeniden yapılmasını istediğimizi söyledik. Konu şimdilik bu kadar, yargıya taşınacak. Daha sonra geniş çaplı bir değerlendirme yapacağız." 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 145408 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5793 kere okundu
YORUMLAR 7 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Engin 54
08.07.2017 11:39
Hamdi başkan ve yönetimini tüm Sakarya iyi bilir iyi tanir? dürüst ve temiz insanlardir, şemsi Efendi'nin maaşlı emir askerlerinin düzmece bir yazısı ile görevden alındılar, şemsi b, sen Sakarya için ne yaptın,mısır için ne yaptın, tarım arazileri ve toplulaştırma için ne yaptın, bunları açıkla, iktidardan korkunç hicbirsey yapmadın,ne yaptın,SGK ve İpap üyeliği yapıp ayda 50,000 TL maaşı çene indirdin, milyonluk audlere bindin, yazık sana başkan ya, bukadar hırs ve kibir neden,insanlara yukarıdan bakmayı bırak artık ya,
erdal erdem
07.07.2017 17:27
HAMDİ BAŞKANIM, İŞİNİ İYİ YAPAN, OTURDUĞU MAKAMIN HAKKINI VEREN, MAKAMA KİŞİLİK KATAN DÜRÜST DEĞERLİ BİR ŞAHSİYETTİR...5-6 YIL ÖNCE GÖREVE GELDİĞİNDE ODASINI YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLERCE DENETLETEN ve GENEL MERKEZDEN MÜFETTİŞ İSTEYEN KENDİSİDİR...YANİ HIRSIZ POLİS ÇAĞIRIR MI? HAMDİ BAŞKANIM ve ARKADAŞLARI, MÜFETTİŞ RAPORLARI DOĞRULTUSUNDA GÖREVDEN ALINDIKLARINA GÖRE;...BENİM ACİZANE TAVSİYEM DOSTUMUZ, HISMIM,HEMŞEHRİM,BÜYÜĞÜMÜZ ZİRAAT ODALARI GENEL BAŞKANI ŞEMSİ BAYRAKTAR AĞABEYİMDEN,...SAKARYA'ya GÖNDERİLEN BU 3 MÜFETTİŞİN, HARCIRAH,YOL ve 14 AY BOYUNCA YEME-İÇME, OTEL KONAKLAMALARI NE KADAR? NİYE BU DENETLEME 14 AY SÜRDÜ DİYE İNCELETMESİNİ ÖNERİYORUM.KALDI Kİ YOLSUZLUKLA VARSA DAHİ KESİNLEŞMİŞ YARGI KARARI OLMADAN GÖREVDEN ALMAK YANLIŞTIR.
arda
04.07.2017 15:59
Hamdi şenoğlu bürokrasi deneyimi olan tecrübeli ,dürüst ve güvenilir bir arkadaş.neden ,niçin sorularını sormaktan kendimi alamıyorum.yerel kültür derneği konuya sahip çıkacaktır.Böyle yerler kimsenin tekelinde olmamalı.Odaya çok güzel bina kazandıran hamdi bey üzülme Rabbim büyük
İLYAS AKDENİZ
04.07.2017 15:54
Hamdi Bey, Sakarya'nın Tarımla iligili sorunlarını neden yazdınız.Yazmayacaktın Hiç bir şey yapmadan koltuğunda oturup yalakalık yapacaktın. NOT : Mahkeme kararı ile görevine döneceğinden eminim.
Sakarya ciftcisi
04.07.2017 12:12
HAMDİ BAŞKAN SAKARYANİN COK BUYUK BİR DEGERİDİR BAZİ KİSİLER KENDİ CİKARLARİ İCİN BU DEGERLİ ADAMİ YEMEGE CALİSİYOR AMA KİMSE UNUTMASİN SAKARYALİ HAMDİ BASKANİ YANLİZ BİRAKMAZ.SAKARYALİ SENİ YEDİRMEZ BASKANİM.
Hakan gursoy
03.07.2017 22:07
Hamdi başkanı yedirmeyiz
Şaban Üstkaya
03.07.2017 20:55
Hamdi Şenoglu Adapazarli ve bu şehire hizmetini herkez bilip takdir ediyor. Havalanmadi kibirlenmedi.Herkeze hizmet etti. İki Adapazarli varsa biri diğerinin ayağını kaydirmakla meşgul olunca Şemsi Efendi de görevini ifa (!) Etmiş oldu. Ayıp be. Kul hakkı var. Yarın herşey netleşince insanın yüzüne bakmak ta zor olur. Öyle degilmi Semsi Kardeşim.
Online Ziyaretçiler