Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Burası İnönü Yaylası Yolu...

Pamukova İnönü yaylasında Pamukova Belediyesinin anlamlı tabelasının yanında utandıran görüntüler.

02:08   |   07.07.2017
Haber Resmi

Pamukova İlçesi sınırları içinde mi ? yoksa İzmit Kartepe İlçesi sınırları içinde mi? Tartışmalarının yapıldığı ve en son Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser tarafından son nokta konulup, ? İnönü yaylası Pamukova'nındır ? denilerek yaylaya dikilen tabela ile İnönü yaylası tartışmaları son bulmuştu.


Yaz ve kış eşsiz doğa güzelliği ve havası  ile vatandaşların en çok gezip görmek, piknik yapmak için gittiği İnönü yaylasında dün çekilen bu fotoğraflar utandırıp ? Yok artık , yazıklar olsun dedirtti. ?






İnönü yaylasına pikniğe giden vatandaşların ardında bıraktığı çöplerin, Pamukova Belediyesinin diktiği tabelanın dibine, çöp dağı şeklinde bırakılmasının yanı sıra, yaylada bulunan tuvaletlerin, kapıların kırık olması, çevreye gelişi güzel çöplerin atılması dikkat çekiyor.


Duyarsız vatandaşlar gelişi güzel attıkları çöpler ile doğa harikası yaylayı çöplüğe çevirirken, tabela kenarında biriken çöplerin Pamukova Belediyesi tarafından alınmaması ise tepkilere neden oldu.


Duyarlı vatandaşlar İnönü yaylasının içler acısı halinin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından yayınlarken, Pamukova belediyesini daha duyarlı olmaya davet ettiler.







Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 21901 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3545 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
fatih
08.07.2017 17:52
herkes çöpünü arabasına koyup,mahallesindeki çöp yerine bıraksa olmazmı?bu konularda miilet olarak çok zayıfız.Halbuki bu yaylaları kullananlar bibrbirlerine böyle bırakıyorlar.Ben oraya hiç gitmedim ...
falconaga
07.07.2017 09:24
chp konvoyu geçtimi oradan ? geçmediyse nerdesiniz iftiracılar
Adap'lı
07.07.2017 08:51
Geçen hafta Hendekte CHP'nin yürüyüşünden kaldığı iddia edilen çöpleri tartışıyorduk. CHP'nin yürüyüşünden kalan pisliği tartışıncaya kadar, kendi sokağındaki pisliği görmeyen at gözlüklülere selam olsun önce. Hadi şimdi Sakarya'nın büyükşehir dahil, tüm belediyelerinin imandan gelemeyen şu temizliğini konuşalım. Burada bir yarışma düzenleyelim, hangi belediye daha pis? Kazanana da çürük domates ödülü verelim. Ben Serdivan diyorum. Buyurun tartışın.
SAKARYA54
07.07.2017 08:40
TEMİZLİK İMANDANDIR... NEKADAR İMANLI BİR MİLLET OLDUĞUMUZ SOKAKLARIMIZDAN YAYLALARIMIZDAN CADDELERİMİZDEN BELLİ..
Online Ziyaretçiler