Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Başkan Erdem ile Meclis Üyesi Koç polemiği hız kesmedi!

Erenler Belediye Meclis Üyesi Cevdet Koç ile Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem arasındaki polemik her geçen gün artıyor.

21:52   |   09.08.2017
Haber Resmi

Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem'in meclis üyeleriyle ilgili olarak yaptığı açıklamanın ardından Meclis Üyesi Cevdet Koç kınama mesajı yayınlamıştı. Günler öncesinde başlayan gerilim bugün de devam etti.


Meclis Üyesi Cevdet Koç'a sosyal medya hesabı üzerinden sorular yönelterek Koç'un yaptığı kınamayı kabul etmediğini belirten Erdal Erdem, ?Ben hem şahsım hem de temsil ettiğim mahallem ve muhtarlarım adına hayatım boyunca kınanacak ne bir söz ne de bir davranışta bulunmadım. Bu kınamayı misliyle kendine iade ediyorum. Cevdet Koç, gücü yetiyorsa ve çalışmalarına güveniyorsa hiçbir siyasi partinin kimliği altında olmayan muhtarlığa kendi mahallesinde aday olsun? dedi.


Erdal Erdem'in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya jet hızıyla cevap veren Meclis Üyesi Koç, ?Muhtarlık makamı ile alakalı en küçük bir rencide edici küçük düşürücü bir söylem yoktur. Yasa ile tanımlanmış ve halkın oyları ile seçilen muhtarlık makamını tartışmak bizim haddimize değildir ve böyle bir açıklamada olmamıştır. Aynı şekilde yasa ile belirlenmiş olan ve halkın oyları ile seçilen meclis üyelik makamını da tartışmak ve rencide edici açıklamalar yapmak Sayın Başkan Erdal Erdem'in de hakkının olmadığı kanaatindeyiz?

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 83963 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3865 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
yeşiltepe
13.08.2017 16:53
Cevdet Bey on numara saygılı kendini bilen biridir Herkes işini yapsın mahalle sınırlarını aşmasın yaşa saygı hürmeten nokta
gandi
11.08.2017 10:33
Erdal Bey ile bir kez muhattap oldum. yaşına hürmeten bişey demek istemiyorum. bi de muhtar falan ya şimdi bulur aratır beni mazallah. saygılar
TAVUK ÇOBANI
10.08.2017 10:23
ERDAL BEY DAHA ÖNCE YAPTIĞI MECLİS ÜYELERİNE GEREK YOK MUHTARLAR BU İŞİ YAPAR DEMESİ ÜZERİNE MAKAMINI VE MEVKİSİNİ KAYBETME KORKUSU SALMIŞ ANLAŞILAN MECLİS ÜYELERİNİ .... BEN ERDAL BEYE KATILIYOR VE DESTEKLİYORUM . . .
ADEM FİLİZFİDANOĞLU
10.08.2017 09:14
ARKADAŞLAR SAP İLE SAMANI KARIŞTIRIYOR SUNUZ GALİBA MUHTARLARIN GÖREVLERİ BELLİDİR MECLİS ÜYESİNİN GÖREVLERİ BELİDİR ERDAL BEYİ TANIMAM CEVDET BEYİ İYİ TANIRIM ON NUMARA ADAMDIR MUHTARLAR SEÇİM ZAMANI KENDİ SEÇİM DERDİNE DÜŞERKEN KÖY KÖY MAHALLE MAHALLE GEZİP PARTİSİNE OY TOPLAYAN PARTİSİNİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEYE ÇALIŞAN MECLİS ÜYELERİDİR MUHTARLAR İSE SEÇİM ZAMANI SİYASİLERLE PEK GÖRÜNMEK İSTEMEZLER MUHTARIN PARTİSİ OLMAZ DERLER BİZ HER PARTİYE EŞİT MESAFEDEYİZ GİBİ YUVARLAK KELİMELER KULLANIRLAR ONUN İÇİN HERKES KANUNLARLA KENDİNE VERİLEN YETKİLERİNİ İYİ ÖĞRENSİN MUHTAR VE MECLİS ÜYESİ BİR BİRLERİNİN RAKİBİ VEYA ALTERNATİFİ DEYİLDİR HALKA HİZMET YOLUNDA ÇÖZÜM ORTAĞIDIR SAYGILAR
Erenler Sakini
10.08.2017 08:42
Bu sefer Erdal bey sonuna kadar haklı. Cevdet beyi dönemin mahalle yönetimi defalarca uyardılar, bacanağının babası mahallenin göbeğine ahır yaparken ama o bir meclis üyesi olarak sessiz kalmayı tercih etti. Şimdi neden bu kadar çok sesi çıkıyor. Bence Cevdet beyin çok büyük öz eleştiri yapması lazım.
Has parti li
10.08.2017 00:08
20 senedir Erdal abiyi tanıyorum, Muhtarı olduğu güllük mahallesinde sanırım 4 dönemdir muhtar seçilmiş halkın sevgisini kazanmış birisidir. 5 senedir Cevdet beyi tanıyorum diğer has partililer ile beraber has partisinde iktidar partisi ak parti nin yanlışlarını dile getirirken sonradan ak parti meclis üyesi olmuştur,özünde iyi bir insandır. Cevdet bey'e olaylara daha geniş kapsamdan bakmasını dilerim, Erdal abinin dediğinde başından sonuna haklıdır,Meclis toplantılarında Meclis üyelerinin bir çoğu indir indir kaldır kaldırdır,
Online Ziyaretçiler