Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ak Parti'de son kulis! 10 ilçede 'yola devam' kararı

Adalet ve Kalkınma Partisi'nde 10 ilçe başkanının yeni dönemde de göreve devam etmesi yönünde karar alındı. 3 dönemlik Serdivan, Sapanca ve Geyve dışında 3 ilçede daha değişikliğe gidilecek

14:06   |   13.08.2017
Haber Resmi

3 DÖNEMLİKLER


Adalet ve Kalkınma Partisi'nde kongre süreci devam ederken Genel Merkez 3 dönem nedeniyle görevleri sona erecek Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı'nın dışında üç ilçe başkanının daha değiştirilmesi kararı aldı.


NABIZ YOKLANACAK


10 ilçeyle göreve devam kararı aldığı öğrenilen Genel Merkez'in değişecek 3 ilçe başkanının yerine yeni isimler belirlenmesi için çalışmalar başlattığı belirtildi. Edinilen bilgilere göre, başkanları değişecek bu ilçelerde yapılacak nabız yoklamalarının ardından görevlendirme yapılacak.


Yenihaber Gazetesi


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 89353 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5955 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
ak saçlı
25.08.2017 12:10
Durun ben sır gibi saklanan o diğer görevden alınacak üç ilçeyi tahmin edeyim.Karasu,Arifiye,Ferizli.....
Arif Yön Tarif
15.08.2017 09:48
Güncel Adrese Dayalı Sisteme geçilmiyor. Tavuklar Diye bir köy yok. Bekirpaşa Belediyesi bile kapandı.. Ama SASKİ , SEPAŞ, Telefon , ve diğer fatura , evrak zarflarda Tavuklar köyü yazıyor. Kurumlar arasında iletişimin olmadığı bir ülkeden ne beklersiniz ki. Devlet Hem Mahalle, köy, sokak , meydan isimlerini değiştiriyor. Hem de Bu değişime hiç bir devlet kurumu uymuyor. Örnek Camili diye bir mahalle yok Adı 15 Temmuz Camili Mahallesi oldu. . Ama Tüm Kurumlar bir birleri ile iletişimsiz olunca Adresler bile güncellemiyor. Yazık. Biri bilgisayarın başına geçecek adresleri yeni düzenleme ve güncelleme ile kişi , kurum ve kuruluşlara gönderecek. İddia ediyorum Bu Adres yetersizliği tüm Türkiye'de de biz deki gibi sorunludur.
hasan sarı
13.08.2017 20:21
KARASUDA CİDDİ SORUN VAR..BELEDİYE İLE TEŞKİLAT BİRBİRİNİ YESE DOYMAZ. BUNA BİR ÇÖZÜM LÜTFEN. OLAN İLÇEYE OLUYOR.
Delege
13.08.2017 16:04
Ya bırakın değişikliği. Tümcen alsınlar bunları il ilçe belediye vekil bakan yardımcısı fslan filan sıfırdan kurulsun nunlardan caxık olmaz. Ya ihaleci ya fitneci ya dümenci falan filanlar yani.
Online Ziyaretçiler