Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

CHP'de şimdi de Özgür Arık iddiası

Bizim Sakarya Gazetesinin eski Genel Yayın Müdürü, uzun yıllar siyasetin içinde yer almış olan Özgür Arık'ın CHP İl Başkan adaylığı için nabız yokladığı iddiası kulislere bomba gibi düştü.

14:38   |   29.08.2017
Haber Resmi

2010'da Vahit Serbes'in istifasının ardından Genel Merkez tarafından atanmak istenen ancak o dönem atamayı kabul etmediği iddia edilen Arık'ın bu kez delegelerin iradesi ile başkan olmak için örgütte görüşmeler yaptığı iddia edildi.


Partide ki kaynaklara göre Arık, geçtiğimiz hafta bazı ilçe başkanları ve partinin önde gelenleri ile bir araya gelerek bazı görüşmeler yaptı. Görüşmelerde Arık'ın il başkan adaylığı konusunda örgütün fikirlerini aldığı ve kararını buna göre vereceği iddia edildi.


Bilindiği gibi Kasım-Aralık gibi yapılması planlanan CHP İl Başkanlığı seçiminde şimdiye kadar sadece Ayça Taşkent ve Füsun Çetin'in adları öne çıkmıştı. Ergün Özkan'a partili bir grup tarafından teklif götürüldüğü ancak Özkan'ın kabul etmediği iddia edilmişti.


Son seçimde Taşkent'e az bir farkla mağlup olarak il başkanlığını kaçıran Erdoğan Isır'a da parti içerisinde bir grup tarafından adaylık teklif edildiği ancak Isır'ın tekliflere henüz bir cevap vermediği öğrenildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 92945 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1502 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler