Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Seçimler öncesi bol kulisli bayramlar!

Şehirde bayram kulisleri hareketli geçecek. Siyasi partiler ve odalarda yapılacak bayramlaşmaların ana gündem maddesini önümüzdeki haftalarda yapılacak seçimler oluşturacak.

14:35   |   01.09.2017
Haber Resmi

AKP'DE İLÇELER SÜRECEK

Sakarya'da siyasi parti ve odalarda seçim heyecanı bayramdan sonra kaldığı yerden başlayacak. Bayramlaşmalarda ana gündem maddesi yaklaşan seçimler olacak. AKP'de eylül ayı içerisinde Kaynarca, Söğütlü, Adapazarı, Erenler, Hendek, Arifiye, Kocaali ve Karasu ilçe başkanlığı seçimleri yapılacak. Milletvekili Şaban Dişli'nin, Cumhurbaşkanı başdanışmanı olmasıyla birlikte iktidar partisinden siyasi dengeler yeniden değişeceğe benziyor.


CHP'DE İSE ADAY BOL

CHP'de seçim heyecanı bayramın artından start alacak. Partide delegeler Ekim ayına kadar belirlenecek. İl Başkanı Ayça Taşkent, yeniden aday olduğunu açıklamıştı. Ancak Taşkent'in karşısına bu kez Füsun Çetin, Deniz Akar ve Altuğ Balcıoğlu'nun oluşturduğu birlikteliğin liste çıkarması bekleniyor. Erdoğan Isır ve Ergün Özkan'ın ismide il başkanlığı için geçiyor. CHP'de il başkanlığı için seçimin Aralık ayı içerisinde tamamlanması planlanıyor.


SATSO VE TİCARET BORSASI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda ve Ticaret Borsası'nda da seçim heyecanı var. SATSO'da 2 Ekim'de seçim heyecanı yaşanacak. Mahmut Kösemusul'un karşısına aday olarak çıkan ilk isim mevcut SATSO Meclis Başkanı Akgün Altuğ oldu. Altuğ'un yanı sıra Günay Güneş ve Halit İnci'nin de adaylık için nabız yokladığı öğrenildi. STB'de ise mevcut başkan Cevdet Mete'nin başkanlık için henüz karar veremediği de öğrenildi. SATSO ve STB'de de kulisler bayram boyunca devam edecek. 

Kaynak: Sakaryayenihaber Gazetesi

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 91651 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2439 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler