Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Haber kadar bu detay çok dikkat çekti..

TEOG'da aldığı 468 puanla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından Bosna gezisiyle ödüllendirilen başarılı öğrenci ile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu tarafından tebrik edildi.

19:57   |   11.09.2017
Haber Resmi

Bu haberde o öğrencinin fotoğraflanması ancak fotoğrafta buzlama (mozaik) yoluna gidilmesi dikkat çekti.


Kurumun bu tipteki haberlere özen göstermesi, sevgi evinde kalan çocukların rencide edilmemesi yönündeki gayretleri sosyal medya da beğeni topladı.


Sakarya'da yardım yapılan mağdur ailelerle, hediye verilen öğrencilerle, sevgi evlerinde ziyaret edilen çocuklarla boy boy fotoğraf çekilerek kamuoyuna bunun afişe edilmesi geleneği karşısında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün bu ince hareketi çok konuşuldu. 

Çünkü geçmişte bu tip konularda gelen tepkilere bile aldırış edilmediği de hatırlatıldı

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 26614 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5505 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Elenor
12.09.2017 20:18
Mutlu aile Bakanlığı . Sakaryada eskiden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü varmıydı bilmezdim 3.5 yildir sakaryada kendileri bizlere sosyal devletin var olduğunu gösterdi bilen birtek Vakıfları bilirdi simdi Sakaryanın her ilçesine hizmet götüren bir il müdürlüğü tebrik ederim Allah seni buralara getirenlere uzun ömur versin .Allah yolunu açık etsin Sevgili Kıymetli Başkanım
erdal erdem
12.09.2017 10:05
İŞİNİ ADAM GİBİ YAPAN, OTURDUĞU MAKAMA DEĞER KATAN MUTLU IŞIKSU KARDEŞİMİ VE EKİBİNİ BU İNCELİĞİNDEN DOLAYI TEBRİK EDERİM. BU DAVRANIŞ YARDIM YAPAN BÜTÜN KİŞİ VE KURUMLARA ÖRNEK OLUR İNŞALLAH. ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN MÜDÜRÜM.
Bedri Dayı
12.09.2017 09:23
Mutlu Işıksu bu şehirdeki en nayif en güzel müdürlerimizden birisidir. İnşaallah kendisini daha yüksek makamlarda görebiliriz. Sonuna kadar hak eden kıymetli bir müdürümüz.
Online Ziyaretçiler