Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Elmas ÖSYM Başkanı olursa yeni rektör kim olacak?

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas'ın, ÖSYM Başkanlığı'na getirileceği iddialarının artmasının ardından üniversite rektörlüğü için de bazı isimlerin yarış içinde olduğu öğrenildi

23:19   |   10.09.2017
Haber Resmi

Üniversiteye yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Daşçıoğlu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdülkadir Ardıç'ın şu sıralar rektörlük yarışında olduğu söyleniyor.


Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ÖSYM Başkanlığı'na Prof. Dr. Muzaffer Elmas'ın resmi olarak atanmasının ardından Sakarya Üniversitesi'nin yeni rektörünün hangi isim olacağı merak edilen konuların başında geliyor.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 20201 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3549 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
HAKKI BİLİR
12.09.2017 11:11
Sakaryalı olmalı.kaypak olmamalı.Adaletli ve imanlı olmalı.geçmiş adaletsizlikleri bile çözme uğraşı vermeli.ÜST MAKAMLARDA EHİL ARLI EDEPLİ DEĞİŞİM SAĞLANMALI.KUL hakkını SIK SIK HATIRLAMALI.Mal, gösteriş hırsı ve kindar olmamalı. bilirim,haklıyım'dan uzak istişare ederek,insani ve yerli değerler doğrultusunda hızlı karar almayı bilmelidir.fark gözetmeksizin iletişime açık olmalı.şikayet ve önerileri Önemsemeli. MAKAMDA KALDIKÇA İNSANLIK YÖNÜMÜ ASLA TÖRPÜLETMEYECEĞİM DİYE KENDİNE SÖZ VERMELİ. SÖZ TUTAN SÖZÜ DİNLENEN EMİN OLUNAN OLMAya çaIıŞMALIDIR. DAİM eş dost çıkar değil, HAK DEMELİDİR. İNANMALI AKIBETİ DÜŞÜNMELİ SABIRLI OLMALI. DOST ARKADAŞ DEĞİL KANKİ DE.AMA EN MAKULU KADIR BEYDİR.SARI GEÇ.. DAHA EHİL İNANÇLI KARDEŞLERİMİZ VARDIR.
Ögrenci
12.09.2017 02:19
Rektörlük Kadir hocaya yakışır görevi layıkıyla yapar
fikretmavi
11.09.2017 23:48
Bu işin arkasindan çok pis kokular geliyor.
Online Ziyaretçiler