Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

SATSO seçimleri... İki eski dostun büyük yarışı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri yaklaşırken, başkanlık yarışının iki eski yol arkadaşı arasında geçecek olması kulisleri hızlandırıyor.

23:27   |   11.09.2017
Haber Resmi

Sefa Polat'ın yazısı


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın seçimleri 2 Ekim'de yapılacak. 33 meslek komitesinde meclise üye olarak seçilecek isimler Yönetim Kurulu Başkanını belirleyecek. Seçimlere sayılı günler kala mevcut başkan Mahmut Kösemusul'un karşısına çıkan  isim ise mevcut meclis başkanı Akgün Altuğ.


Kösemusul ve Altuğ, uzun yıllar boyunca SATSO Başkanlığı yapan Erol Öztürk'e (Hacıeyüpoğlu) karşı birlikte mücadele ederek seçimi kazanmışlardı.


O dönem Akgün Altuğ yönetim kurulu başkanı olmuş, 2011'de milletvekili adaylığı için ayrılırken de yerine yönetim kurulu içinden M.ahmut Kösemusul başkan seçilmişti.


Uzun yıllar birlikte hareket eden iki dost isim şimdi seçimde karşı karşıya gelecek. Seçimler yol arkadaşlığı yapan iki eski dostun arasını açarken, kıyasıya bir rekabeti de başlattı.


Kulislerde Mahmut Kösemusul'un, Altuğ'a kırgın olduğu ifade ediliyor. Son olarak Kurban Bayramı bayramlaşma programında bir araya gelen ikilinin arasının soğuk olması dikkat çekmişti.


Bakalım SATSO seçimlerinde artık yolları ayrılan bu iki dosttan hangisi başkanlık koltuğuna oturacak.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 155120 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5666 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler