Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Başkan adaylarına Kasım 2019 mesajı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda yerel seçimlerle ilgili açıklamalar dikkat çekti.

19:48   |   13.09.2017
Haber Resmi

AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, ATO Congresium'da, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca düzenlenen "Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı"nda yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanlığı seçimleri kadar belediyecilik seçimlerinin de önemli olduğunu belirterek 2019 yılındaki seçimlerdeki hedefini dile getirdi.


AK Parti Genel Başkanı Erdoğan; "15 Temmuz ihanetinin başarısızlığa uğramasında belediyelerimizin vatandaşımızla verdiği destansı mücadele önemlidir. Unutmayın dava kalıcı isimler ise fanidir. Biz kalıcı olana bakacak sadakatimizi davamıza göstereceğiz. AK Parti çatısı altında milletimize hizmet eden bizler isimlerimizi tarihe yazdırdıysak ne mutlu bize. Biz kalıcı olana bakacağız. 2019 Mart'ı bizim için olmazsa olmazdır. Aday olacak başkan adaylarımızın hedefi 2019 Mart değil 2019 Kasım olmalıdır. Belediyelerimiz hakkında en ufak bir spekülasyona imkan vermeyecek şekilde çalışmalarımızı yürütmemiz lazım" dedi.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 25212 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2159 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
ne iş yapar
15.09.2017 07:29
ey reisim ey senin verdiğin mücadelenin 100.000 de birini etrafındakiler vermiyor.sen önce o BİMER ve CİMER İN başındaki adamları değiştir.eminim gelen şikayetlerin yada yazılı ihbarların bir çoğunu senden saklıyorlar.eğer öyle olmasaydı ne zeki toçoğlunu ne bazı milletvekillerini ,hatta bazı ilçe yöneticilerini 2 dk partide tutmazdın
Online Ziyaretçiler