Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Parti de ortalığı karıştıran bir iddia!

AK Parti Sakarya İl Başkanlığında ilçe kongreleri devam ederken çok ilginç gelişmeler yaşanıyor.

20:25   |   16.09.2017
Haber Resmi

İl kongresine  sayılı günler kala AK Parti İl Başkanlığında, bazı yöneticilerin arasında soğuk rüzgarla estiği bilgisi geliyor.


Bu yöneticilerin yeni dönemde aralarında görmek istemediği isimlere yönelik bir dizi hamlelerde bulunduğu gelen bilgiler arasında.


İddiaya göre bazı yöneticilerin;  il yönetim kurulu toplantısında ya da parti içi konuşmaları  sosyal medya aracılığıyla kamuoyuna maksatlı bir şekilde sızdırdığı söyleniyor.


Hatta bazı partililer hakkında ithamlarda bulunarak bu yöneticilerin zor durumda kalmaları için girişimler yürütüldüğü iddia edilirken, bu durum parti için büyük rahatsızlık yaratmış.


Gelişmeler partinin üst kademesine dikkat çekerken, bu haberleri ve bilgileri kamuoyuna sızdıran ve yanlış bilgi aktararak kamuoyunu yanıltan isimlerin belirlenmesi istenmiş..


Parti içi konuların kamuoyu önünde farklı şekillerde konuşulmasının nedenleri de araştırılırken, 'Operasyon' benzetmeleri AK Parti'nin gündeminden düşmüyor.


Şimdi AK Parti'de herkes parti içi konuları ve çekişmeler üzerinden kamuoyuna yanıltıcı aktarımlarda bulunan isimlerin kimler olduğunu merak ediyor. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 78476 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 8299 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler