Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Festivale en etkili davet! Görenler cep telefonlarına sarıldı...

23 Eylül Cumartesi günü Pamukova'da yapılacak olan Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivali için hazırlanan ayva, üzüm ve çilek maskotları şehri karış karış gezerek vatandaşları festivale davet etti.

00:29   |   22.09.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi

Ellerinde Pamukova Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivaline davet eden dövizler bulunan ayva,üzüm ve çilek maskotlarını gören vatandaşlar maskotlara büyük ilgi gösterdi. 


Adapazarı Çark Caddesi, Uzun Çarşı, Dar Sokak,Uzunçarşı ve AVM'leri gezen maskotlar renkli görüntülere sahne oldu. Maskotları Çark caddesi, uzun çarşı ve alışveriş merkezinde görenler, cep telefonlarına sarılarak o anları ölümsüzleştirmek için maskotlarla fotoğraf çektirip özçekim  yaptılar.


Kentte büyük ilgi gören ayva,üzüm ve çilek maskotları 23 Eylül Cumartesi günü Pamukova da yapılacak olan Pamukova Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivali için İlçe girişlerinde yol kenarında D-650 kara yolunda yolculuk edenleri festivale davet edecek.


PAYDER Başkanı Ali Urgan 23 Eylülde yapılacak olan Pamukova Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festival için çalışmalara gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederek, 'Amacımız üreticilerimizin ürünlerini sergilemesi için ortam oluşturmak. Cumartesi günü inanıyorum ki Pamukova tarihi günlerinden birini yaşayacak' dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 79860 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3762 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler