Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün!

Bugün 30 Eylül Cumartesi. İlimiz genelinde yayınlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı...

09:16   |   30.09.2017
Haber Resmi

Bizim Sakarya

5 MİLYON TL BEKLİYOR!


Birleşik Taşımacılık Sendikası (BTS) İstanbul 1 Nolu Şune Başkanı Av. Ersin Albuz, Adapazarı Gar Sahası için gönderilen 5 milyon liralık ödeneğin, bilinçli olarak kullanılmadığını bildirdi.


Yenihaber

O YOL BAŞLADI


Yapımı yılan hikayesine dönen Karapürçek yolunda Pekşenler-Çaybaşı Sapağı arasındaki 7 kilometrelik bölümün genişletilmesi çalışmaları başladı. 20 metre genişliğindeki yol 1 yıl içinde tamamlanacak.

 

Yeni Sakarya

Daha yapacak çok işimiz var


Pamukova'nın 7 mahallesinde tamamlanan asfalt çalışmalarının ardından bölgedeki vatandaşlarla buluşan Başkan Zeki Toçoğlu, ilçeye yapılan yatırımlarla ilgili bilgiler verdi. Pamukova'nn altyapısına 65 milyonluk yatırım yaptık. Daha yapacak çok işimiz var'' dedi.

 

Adapazarı Akşam Haberleri

SADECE ARAP TURİSTLE OLMAZ


AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen Sakarya'daki turizm faaliyetlerinin sadece Arap turizmine yönelik olmaması gerektiğini söyledi. İsen, ''Sakarya'mızın turizmini daha da canlandırmak için kapsamlı projeler üretmemiz şehrimin değerinin iyi bilerek doğru bir şekilde tanıtmamız gerekiyor'' dedi.


Yenigün

Olacak gibi değil!


Hendek İlçesi'nde yeni binada önceki gece oluşan çatlaklar üzerine yapılan inceleme sonrasında binaya giriş çıkışlar yasaklandı. Binadaki çökmenin neden meydana geldiği araştırılıyor.


Adapostası

DÖRT MEVSİM TURİZM


Sakarya'nın her alanda olduüu gibi özellikle turizm alanında çeşitliliğinin olduğunu belirten AK Parti Milletvekili Mustafa İsen Sakarya'nın dört mevsime hitap edecek turizm potansiyeline sahip olduğunu bölgenin salt Arap turizmine yönelik olmaması gerektiğini ifade etti.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 82274 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1069 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler