Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 7 Ekim Cumartesi. İlimiz genelinde yayınlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı...

09:15   |   07.10.2017
Haber Resmi

Bizim Sakarya

VATANDAŞA BÜYÜK YÜK!


CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, Şehir Hastaneleri ile ilgili haberimiz üzerine yaptığı açıklamada, ''1000 yataklı hastane için son günlerde basına yansıyan iddialar inanılır gibi değil'' dedi.


Yenihaber

ASKERİ ALANLAR RANTA AÇILMASIN


Çark Caddesi'ndeki askeri alanlarla ilgili konuşan Mimar Odası İl Temsilcisi Sami Kafadar ''Askeri alanlar da imara açılarak kent rantına dönüştürülecek. Buna tepkimizi koyacağız'' dedi.


Yeni Sakarya

Beyaz sayfa


Sakaryaspor takımı, teknik heyeti, taraftarlar, spor basını, şehir protokolü tek yumruk olarak yarın saat 19:00'da 28 bin seyirci kapasiteli yeni statta boş tek koltuk bırakmayacak.


Adapazarı Akşam Haberleri

ZEHİR ZEMBEREK SORULAR!


Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin ''100 yıl boyunca bu depremlerin olduğunu bile bizler neden bunun önlemini alıp da rahat etmiyoruz ki'' şeklindeki sözlerine CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'tan çok sert tepki geldi. Bakan Özhaseki'ye sorular yönelten Özkoç, ''Dünyannın her yerinde depremle mücadele siyasi irade işidir. Topu halka atarak, vebalden kurtulamazsınız'' dedi.


Yenigün

'21 OKULU NEDEN YIKMIYORSUNUZ?'


CHP Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya depreminden bahseden Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'ye tepki gösterirken ''hasarlı 21 okulu neden yıkmıyorsunuz? Halkımızın canını koruyacak önlemleri alacak mısınız?'' diye sordu.


Adapostası

Vidanınız HİÇ Mİ SALLAMADI?


Milletvekili Özkoç, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin Sakarya Depremi'ni anarak ''100 yıl boyunca bu depremlerin olduğunu bile bile bizler neden bunun önlemini alıp da rahat etmiyoruz ki'' şeklindeki sözlerine sert tepkigösterdi. Özkoç, ''Bu soruların yanıtını biz mi vereceğiz sayın bakan'' dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 75030 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 975 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler