Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 14 Ekim Cumartesi. İlimiz genelinde yayınlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

08:54   |   14.10.2017
Haber Resmi

Bizim Sakarya


BİTMEYEN ŞİKAYET!


Okulların açılmasıyla gündeme oturan öğrenci servisleriyle ilgili şikayetler artarak sürüyor. Kimi, çok sayıda servis aracının şartlarını yerine getirmediğini, kimi de servis ihalelerinde usulsüzlük yapıldığını iddia ediyor.


Yenihaber

 

ÜNİVERSİTE DOSYASI BAŞBAKANLIKTA


AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, ilimizde kurulacak ikinci üniversitenin Başbakanlık tarafından meclise gönderileceğini belirterek, ''Süreç tamamlandığında üniversitemize kavuşacağız'' dedi.

 

Yeni Sakarya

 

MÜTEAHHİTLER İSYAN EDİYOR!


Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müfettişlerinin yazdığı cezaların sektör temsilcilerimi bıktırdığını söyledi.


Yenigün

 

MAZOT YOK, HİZMET YOK!


Türkiye'de bir ilk olan Mobil RAM projesiyle şehir merkezine uzak ilçelerde oturan özel eğitime muhtaç bireylerin saatlerce yolculuk yapmasını önleyen proje olan Mobil RAM otobüsü, ödenek ve mazot yetersizliğinden 9 aydır çalıştırılamıyor.

 

Adapazarı Akşam Haberleri

 

İKİNCİ ÜNİVERSİTE YOLDA


MHP İl Başkanı Levent Bülbül önceki gün yaptığı açıklamada ikinci bir üniversite konusunda herhangi bir gelişme yaşanmadığını belirterek; ''Nitelikli adımlsarı aceleyle bekliyoruz'' demişti. Bülbü'e cevap niteliğinde bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, ''Bütün onaylar alındı. İkinci üniversite dosyası inşallah TNMM'ye gelecek ve şehrimiz üniversitesine kavuşacak'' dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 20603 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1036 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler