Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Erdoğan'dan tembellik uyarısı!

Herkesin tembellik yapma şansı olduğuna vurgu yapan Erdoğan, AK Parti kadrolarını uyardı.

12:13   |   15.10.2017
Haber Resmi

Erdoğan, " Herkesin tembellik yapmaya hakkı olabilir ama bizim yok. Biz tembel olamayız. Biz çok çalışacağız. Herkesin kendi iç çekişmeleriyle zaman geçirmeye hakkı olabilir ama bizim yok" dedi.


BİZİM ASLA OLAMAZ

Erdoğan, parti genel merkezinde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında konuştu. Yaşanılan dönemin hassasiyetlerinin AK Parti olarak sorumluluklarını ağırlaştırdığını belirten Erdoğan, " Herkesin ağzına geleni söylemeye, istediği gibi davranmaya hakkı olabilir ama bizim yok. Herkesin milleti umursamadan bildiğini okumaya hakkı olabilir. Bizim yok" diye konuştu.


HER ADIMINIZI BİLİN

AK kadroları uyaran Erdoğan, "Herkesin plansız, programsız, hesapsız kitapsız işlere kalkışmaya hakkı olabilir ama bizim yok. Biz ağzımızdan çıkan her sözü attığımız her adımı, yaptığımız her işi ülkemizin ve milletimizin menfaatleri bakımından dikkatlice tartmak, değerlendirmek, ölçüp biçmek mecburiyetindeyiz. Herkesin kendi iç çekişmeleriyle zaman geçirmeye hakkı olabilir ama bizim yok" dedi.


ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM

Erdoğan, "Bir kısım arkadaşlarımız görevlerine devam ediyor. Değişim ihtiyacı olan yerlerde bugüne kadar hizmet etmiş arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, yeni arkadaşlarımızla yolumuza devam ediyoruz. Kongrelerde vazifelerini yeni isimlere devreden arkadaşlarımızın önümüzdeki dönemde teşkilatlardan belediyelere ve meclise kadar her kademede görev almalarının yolları açıktır" dedi.


BU DAVA PARTİSİDİR

İl başkanlarına satır aralarında önemli mesajlar veren Erdoğan, " Bizim, bu kardeşlerimizle yollarımızı kaybettik, artık bir daha biraraya gelmeyeceğiz diye bir şey kesinlikle anlaşılmamalı. Buna biz sıradan diğer partiler gibi bakmayacağız. Bu hareket alışılmış bir parti değil, bu bir davadır. Dava ise davada olay zaman zaman makam mevki değişikliğini gerektirebilir. Bundan dolayı da kimse üzülmemeli" diye konuştu.


Teşkilatlara düzenleme

Belediye başkanlarından sonra İl başkanları ile AK Parti kadrolarına mesaj veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bir bayrak yarışı olarak gördüğüm bu hizmet yolunda kime, ne zaman, hangi mevkide görev düşeceği belli olmaz. Bunun için tüm arkadaşlarımızdan partimizle sadece gönül bağlarını değil, fiziki bağlarını da güçlendirerek devam ettirmelerini istiyorum" dedi.


Erdoğan, "Teşkilatlarımızla birlikte belediyelerde de şimdiden birtakım düzenlemeler yapmaya başladık. Özellikle kritik gördüğümüz birtakım yerlerde yeni döneme daha ciddi hazırlık yapabilmek için mevcut isimlerin çekilmesi konusundaki kararımızı adım adım hayata geçiriyoruz. Görevlerinden feragat eden arkadaşlarımız elbette partimizde çalışmayı, katkı sağlamayı sürdüreceklerdir" diye konuştu.


Erdoğan, "Bu bir tasfiye değil, ihtiyaçtan kaynaklanan görev değişimidir. Hiç kimsenin gerek teşkilatlarda gerekse belediyelerde görevini devreden arkadaşlarımızla ilgili en küçük bir olumsuz söz söylemesine, incitici tutum içerisine girmesine kusura bakmasınlar izin veremeyiz. Öyle bir şey olamaz. Bizler pazara kadar değil, mezara kadar yol arkadaşlığı, dava arkadaşlığı yapmaya kasem etmiş bir kadroyuz" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 79821 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2693 kere okundu
YORUMLAR 7 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Kasım
15.10.2017 21:51
Sen kimsin ecevit kim?
Osmanli cocuu
15.10.2017 17:56
Tek başkan erdogan! Beyenmeyenler yallah hollandaya!!
Tarık
15.10.2017 20:58

O.... rumuzlu kişi aynen katılıyorum sana

Hasan
15.10.2017 17:07
Ak partinin cumhurbaşkanı da yorgun gözüküyor
Fuat
15.10.2017 14:25
Ak parti metal yorgunlariyla hurdaliga dönmüş durumda
Dogrucu Davut
15.10.2017 13:01
Gecti Bor´un pazari, sür esegi Nigde´ye...Bu hala kendini baskan yaptirmak hayalleri görüyor.Kendi milletini düsman olarak gören biri icin bunca zulümden sonra o is artik biraz zor.16 Nisan referandumunu kaybetti, 2,5 milyon oy pusulasi peyda ettirdi.Artik yemezler.
hizirtepeli
15.10.2017 12:49
Cavitcim sana diyor galiba.
Online Ziyaretçiler