Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

OSB ihalesinde kafa karıştıran iddialar..

1.OSB'de tarafından 9 Ekim günü yapılan genişleme alanı betonarme iletim kanalı ihalesinin sonuçlarının ve kapalı zarf usulü yapılan tekliflerin açıklanmaması kafa karıştırdı.

23:28   |   15.10.2017
Haber Resmi

Müdürlük binasında Ahmet Çubuk başkanlığında yapılan Sakarya 1. Organize Sanayi bölgesi genişleme alanı betonarme iletim kanalı ihalesi kapalı zarf usulüyle gerçekleştirilirken ihaleye toplamda 7 firma katıldı.


En düşük rakamı veren firma ihaleyi almaya hak kazanacak.


İddiaya göre aradan geçen zaman zarfı için  ihale sonucunun açıklanmaması katılımcı firmaların tepkisine yol açtı.


Bazı firmalar ise, " 1.OSB Müdürlüğü ihaleyi kapalı zarf usulü yapmasına rağmen ihale saatinde tüm katılımcı firmaları ihaleye davet edip teklif dosyalarını açması ve açıklaması gerekirdi ancak böyle bir şey yapılmadı. Bizim 1. OSB Müdürlüğünden beklentimiz katılımcı firmaların teklif dosyalarının net bir şekilde açıklanması ve ihalenin sonuçlandırılması. Kısacası bu belirsizliğin son bulmasını istiyoruz" denildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 27880 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7024 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
mert
16.10.2017 20:52
belediyenin ve resmi kurumlarında elektronik atıklarını mevzuat gereği öncelik sakaryalı yetkili firmaya vermesi gerekiyo ama yıllardır izmitli firmaya veriyolar çünkü RANT var 3-5 kuruş menfaatleri için bunu yapıyorlar ve devleti ciddi zarara uğratıyorlar yetkililer araştırsın ve lütfen gereğini yapsın. bedavaya vermesinler (KENDİ CUKKALARI HARİÇ.)))
Cubuk musul
16.10.2017 11:03
Ah medyabar! Bu 1.osb tam 5 yıldır pis kokuyor ama sen bunu hep pas geçiyorsun, Birazcık karıştırsan neler çıkacak ama senin işine gelmez dimi :)) Hepiniz çok şereflisiniz çook
Karakadir
16.10.2017 09:46
Elektrik altyapısında da aynı Sakarya'da ki firmalardan teklif almadan trafo işlerini Bortek firmasına veriyorlar sayın yetkililerimizi göreve çağırıyoruz.
Karakadir
16.10.2017 09:46
Elektrik altyapısında da aynı Sakarya'da ki firmalardan teklif almadan trafo işlerini Bortek firmasına veriyorlar sayın yetkililerimizi göreve çağırıyoruz.
Online Ziyaretçiler