Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

240 dönüme mobilyacılar sanayi sitesi kurulacak

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası'ndan verilen bilgiye göre kooperatif olarak Köytür tesislerinin bulunduğu arazinin 240 dönümü satın alındıktan sonra Mobilyacılar Sanayi Sitesi kurulması amaçlanıyor.

19:14   |   20.10.2017
Haber Resmi

Yaklaşık bir yıl önce mobilyacılar küçük sanayi sitesi kurmak için en uygun arazilerin Kaynarca'da olduğu açıklaması yapan   S.S. Adapazarı Serdivan Mobilyacılar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Lütfü Sunman tek taraflı aldıkları kararı nihayet Kaynarcalılarla paylaştı. 


Kooperatif Başkanı Lütfü Sunman,  SATSO'da (Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası)  yapılan toplantıya Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan ve odaya kayıtlı mobilyacı, marangoz, PVC doğrama faaliyetinde bulunan esnafların bazıları katıldı. 


Kooperatif  altyapı çalışmaları devam eden Doğu Marmara Mobilyacılar İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'ne bitişik 240 dönüm arazi satın alındıktan sonra üzerinde 500 metrekare büyüklüğünde 200 işyeri yapmayı planlıyor. 


Kaynarca.com'da yayımlanan habere göre konuyla ilgili geniş bilgiye Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası'ndan ulaşılabileceği belirtildi. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 159995 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 8913 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler