Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

TÜMSİAD İstihdam Çalıştayına katıldı

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve heyeti Gebze de düzenlenen "İstihdam ve Nitelikli Ara Eleman Çalıştayı" programına katıldı.

16:47   |   24.10.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

TÜMSİAD Gebze Şubesi tarafından düzenlenen çalıştayda konuşan TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, Ülke olarak genç ve dinamik bir nüfusa sahip olduğumuz için bunun önemli bir fırsat olarak değerlendirilmesini lise ve üniversite mezunları için meslek kurslarının açılması gerektiğini ve üreten ekonomik yapı içerisinde nitelikli bir şekilde değerlendirilmesinin önemini belirtti. 


TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz'ın ev sahipliğinde, moderatörlüğünü Dr. İlkay Gültaş'ın yaptığı çalıştay da katılımcılara yöneltilen sorular ve cevaplar kapsamında oluşacak ortak fikir ve düşüncelerin bir araya getirilerek bir sonuç bildirgesi şeklinde üst makamlara ulaştırılacağı belirtildi. 


Gebze de düzenlenen İstihdam çalıştayına, ilimizden TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Başkan Yardımcısı İsa Aydoğan, Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Güneş, Mustafa Özdemir ve Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş katıldı.     

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 143004 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1424 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Emekçi
24.10.2017 23:55
Zenginler kulübü desenize işçiyi ezen sırtından rant sağlayanlar bir araya gelmiş düşünün bir fabrika diyeceğim bence değil hafta içi mesai ücretleri 10 TL bile değil yemek hanesi inanın berbat wc ler soyunma yerleri berbat iş güvenliği yok denecek kadar yok havalandırmalar yetersiz sosyal haklar inanın yok bunu size yakıştıramadık Ahmet ölmez bey siz birde şube başkanısınız örnek olmak gerekirdi.
Online Ziyaretçiler