Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Dolmuşçu esnafı yeni başkanını arıyor!

Şehirde bulunan dolmuş taksi esnafları birkaç ay sonra yapılacak olan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimleri için aday çıkarmaya hazırlanıyor. Şoförlerin seçim telaşı yoğun kulisleri beraberinde getiriyor..

01:47   |   25.10.2017
Haber Resmi

Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olağan genel kurulu 2018 yılının ilk 3 ayında yapılacak. Oda seçimlerine aylar kala dolmuş taksi esnafları kendi içinde örgütlenerek çalışmalara başladı.


İddialara göre tarife krizi, durak sorunları, Büyükşehir Belediyesi ile iletişim, 8+1 ruhsat sorunu ve benzer konularda dolmuşçu esnafının yalnız kaldığını düşünen esnaf, temsil noktasında olan oda başkanlığında değişim istiyor.


Sadece yaşadıkları sorunlar nedeniyle temsil noktasında güçlü bir isme ihtiyacı olduklarını anlatan dolmuş taksi esnafı, Minibüsçüler Esnaf Odasına bu konuda özendiklerini anlatıyor.


Söylenenlere göre şehirde bulunan dolmuş taksi duraklarının yöneticileri ve hat sahipleri bir aday çıkarmak için girişimlere başladı.


Birkaç adayın ismi gündeme gelirken, mevcut başkan Feridun Canbaz'la kesinlikle yola devam edilmemesi gerektiği vurgulanıyor.


Canbaz'ın yakın çevresine adaylığını açıkladığı söylenirken, karşısına  2 güçlü adayın rakip olarak çıkabileceği ifade ediliyor.


Oda seçimleri yaklaştıkça Şoförler Odasında seçim maratonunun da hararetlenmesi bekleniyor. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 71695 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6389 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
VATANDAS
28.10.2017 10:49
ooooo siz ne adamı arıyorsunuzki alın hasan alişanı yada ali bektası baskan yapın ikisi,de buyuksehirin kankası hatta biri chp li ama oteki akp baskan vekili ne dusunuyorsunuz butun işleriniz gorulur ama bir kactane hat vermelisiniz oyle bedava iş yapmazlar haberiniz olsun sevgili meslektaslarımız
HAKAN GULDOGAN
27.10.2017 12:49
bıktık taş devri dolmuş sisteminden saKARYA DA YAŞAMAktan yıldırdınız imkan olsa bırakıp giderim zoraki ama cok guzel bir memleket kıymeti bilinmiyor dağınık köy gibi yönetiliyor
Adnan
26.10.2017 13:05
Sizi bitirecek ve yok edecek birisi gelse keşke. Ne dolmuş nede minibüs istiyoruz. Küçük mafya şöförlerinizide alın gidin. Bizde kurtulalım sizden ve oluşturduğunuz trafikten ve düzensizlikten.
HASANN
25.10.2017 21:22
niye arıyosunuzki verin başkan yapın Ali bektası rahat edersınız onunuzde engel kalmaz
Anti dolmuş
25.10.2017 17:45
Sakarya da artık dolmuş ve minibüs yerine tramvay görmek istiyorum. Gürültü, korna sesi, bir kere basmak yetmez kırmaya peşpeşe bas bas dat dat dat dat kural tanımaz , önüne gelenin dolmuş, minibüs şoförü olduğu bir yer Sakarya, ne ararsan bu dolmuş ve minibüslerde
MEHMET SARAL
25.10.2017 13:46
kesinlikle şuan ki başkanın değişmesi lazım, yıllardır bu işe emek veren dörtyol beşköprü durak başkanı Selahattin yazıcıoğlunu görmek istiyoruz, hem sistemin iyileştirilmesi hemde sıkıntıların giderilmesi için kendisini bu vazifete istiyoruz.
send işçi
25.10.2017 09:21
komple kalksa keşke dolmuşlar
Dolmuşçu
26.10.2017 20:44

Ah kardeşim vatandaşı sabah 6 evinin önünden al gece 1 evinin önüne bırak yine yaranamadım bu işi belediye alsında gör ozaman taşımayı çile ayakta yarım saatte bir otobüs gece 1saat te birasında sizin gibi yorum yapanlara hak

Online Ziyaretçiler