Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 26 Ekim Perşembe. İlimizde bugün yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı

09:00   |   26.10.2017
Haber Resmi

BİZİM SAKARYA


Esnafa soluk


Adapazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hayri Balaban, esnafın kredi limitlerinin artırılmasına ilişkin taleplerinin olumlu sonuçlandığını ve işletme kredilerinin 200 bin liraya çıkarıldığını söyledi.


YENİHABER


Şehrin dokusunu bozmuyoruz


Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu gazetemizi ziyaret ederek şehir gündemindeki konularda ve belediye çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.


SAKARYAHALK


Yastık altındaki altınları çıkarın


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası" çağrısı ekonomide ses getirmeye devam ederken, Başkan Mahmut Kösemusul dün bir kez daha 'Yastık altındaki altınları çıkarın' çağrısında bulundu.


YENİ SAKARYA


Hem ülke hem siz kazanın!


Ziraat Bankası Adapazarı Şubesi Yöneticisi Mustafa Bekil, Altın Tahvili ve Altına Dayalı Kira Sertifikası İhracı uygulamasının başladığını belirterek "Türkiye'de yastık altında 2200 ton altın olduğu ifade ediliyor. Bunun ülke ekonomisine kazandırılması gerekli" dedi.


YENİGÜN


'Tek Rakibimiz Bursa'


SATSO Meclisi'nde 'Yerli Oto' için konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, "Sakarya, 81 il içinde otomativ ana üssü olma konusunda en önemli iki ilden birisi. Bizim tek rakibimiz Bursa. İnşallah bu önemli göreve Sakarya ev sahipliği yapacak" dedi.


ADAPAZARI AKŞAM HABERLERİ


İstihdam artıyor


İl istihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Vali İrfan Balkanlıoğlu başkanlığında toplandı. Toplantıda bir sunum yapan İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya, bu yıl Sakarya'da 16 bin 268 kişinin işe yerleştirildiğini ve istihdamda geçtiğimiz yıla göre yüzde 30'luk bir artış sağlandığını bilgisini verdi.


ADAPOSTASI


Firmalara ceza yağdı


Çevreye zarar veren tesis ve faaliyetlere yönelik gerçekştirilen denetimlerde 36 firmaya 2 Milyon 430 Bin TL idari para cezası verildi, 6 firmanında faaliyetleri durduruldu.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 71175 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1058 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler