Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Özkoç'un yeni görevi, muhaliflerin moralini mi bozdu?

CHP Grup Başkan vekili seçilen Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, partisinin Sakarya örgütü tarafından coşkuyla karşılandı.

19:06   |   28.10.2017
Haber Resmi

Özkoç,  partisinin Sakarya İl Başkanlığında büyük coşkuyla karşılandı. İl Başkanı Ayça Taşkent ve partililer tarafından kapıda karşılanan Özkoç için pasta kesildi.


CHP kulislerinde kongrelere kısa bir süre kala Özkoç'un CHP Grup Başkan vekili seçilmesi gündem oldu. 


Taşkent'i İl Başkanı olarak desteklediği ileri sürülen Özkoç'un grup başkan vekili olması delege seçimlerinde morali bozulduğu iddia edilen mevcut başkanlara moral verdi.


Muhaliflerin delege seçimlerinde ses getirmesi ve bazı adaylar etrafından birleşmesi sonrasında İl Başkanlık kongresinin ciddi manada çekişmeli geçmesi bekleniyordu..


İlçe kongrelerinde Özkoç ve Taşkent'e karşı muhalifler ciddi hazırlık içindeyken Özkoç'un yeni görevi sonrasında durumun değişebileceği söyleniyor.


İddialara göre muhaliflerin Özkoç'a rağmen hamle yapmayacağı belirtiliyor


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 139762 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4760 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Reyhan Doğan
11.11.2017 14:34
Bu nebiçim yorum ya muhalif dediğiniz kişiler başka partidenmi böyle yaptığınız sürece siz oymu alırsınız peki sayın Özkoç mv.tekrar olunca ak veya başka partidenmi oy isteyeceksiniz yoksa yine o muhalif dediğiniz kişilerdenmi oy isteyeceksiniz onlarda bu açıklamadan sonra vekile oy verirler yeter artık bizi ayrıştırma yapmayın bu ne biçim adalet yazık benim sevgili Atamın dedemin annemin ailemin partisini ne hale getirdiniz benim partim bu olamaz
temel çatalbaş
29.10.2017 11:55
sanırım anlaşamadığımız nokta ..bız chp seçmenının ıktıdar olmasını ıstıyoruz.bır kışının ıktıdarını değil nıye kıskanalım nıye moralımız bozulsunkı.oda ne demek.
hikmet metin çavdar
28.10.2017 23:31
Siz CHP üyelerini ve delegeleri hiç tanımıyorsunuz sanıyorum...Bu delegeler kaç genel başkanı seçimle değiştirdi biliyormusun? CHP tarihini incelemenizi öneririm.....
Online Ziyaretçiler