Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Serdivan Ajans'ın 29. Sayısı Çıktı

Birbirinden farklı konu ve konukları okuyucularıyla buluşturan Serdivan Ajans'a bu ay şair, gazeteci ve yazar Beşir Ayvazoğlu misafir oldu.

17:21   |   30.10.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

Birbirinden farklı konu ve konukları okuyucularıyla buluşturan Serdivan Ajans'a bu ay şair, gazeteci ve yazar Beşir Ayvazoğlu misafir oldu.


Türk Edebiyatı'nın önemli isimlerinden Ayvazoğlu verdiği röportajında merhamet, şehirlilik ve diz üstü yazarlığı konularında çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Kültür Köşesi

Aylık şehir ve kültür gazetesinin müzik kültürü köşesinde bu ay mersiye geleneğimiz ve son mersiyehan Hafız Celal Yılmaz, onları anlamak köşesinde ise Yahya Kemal Beyatlı okuyucularla buluşuyor.


Geleneksel Sanatlarda Bu Ay Hilye-i Şerif Ele Alındı

Hz. Muhammed'in fiziksel özelliklerini, karakterini, insani ve ahlaki niteliklerini, tavır ve hareketlerini anlatan Hilye-i Şerif eserleri yazısı gazetenin geleneksel sanatlar köşesinde yer alıyor.


Tarihi ve Doğal Güzellikleriyle Sinop

Çok okuyan mı çok gezen mi bilir anlayışıyla Serdivan Ajans her sayısında olduğu gibi bu sayısında da okuyucularına bir ilimizi tanıtmaya devam ediyor. Ajans'ın 29. sayısında tarih boyunca farklı medeniyetleri ağırlayan Sinop, tarihi ve doğal güzellikleriyle okuyuculara tanıtılıyor.


Dijital Olarak Da Takip Edebilirsiniz

Serdivan Belediyesi'nden yapılan açıklamada; Serdivan Ajans'ın 29. sayısının Serdivan Belediyesi ve Serdivan Fikir-Sanat Akademisi'nden ücretsiz olarak temin edilebileceği belirtilirken; ayrıca gazetenin issuu.com/serdivanajans adresinden de dijital olarak takip edilebileceği bildirildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 25837 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 945 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Serdivanlı
30.10.2017 19:41
Başkan su nerde su, 15:30 da gelecek su 19 :oldu hala gelmedi, ne hizmet arkadaş, Allah rızası için yenilemeyin bu şehri, biz böyle de seviyoruz!
Online Ziyaretçiler