Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

MHP'li Meclis üyesi İYİ Parti'ye mi geçiyor

Hendek Belediyesi'nin MHP'li meclis üyesi Cengiz Şişman, İYİ Parti'ye göz kırptı. Şişman'ın parti değiştirmesi halinde İYİ Parti, belediye meclisinde sandalye elde edecek.

11:50   |   02.11.2017
Haber Resmi

Hendek'te uzun süredir devam eden MHP-Cengiz Şişman geriliminde bu kez son nokta konulacak gibi...


MHP Yönetimi'nin daha önce partiden 1 yıl uzaklaştırma cezası da verdiği Şişman'ın, son olarak kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildiği biliniyordu. Ancak partiden bugüne dek ihraç kararı gelmedi.


Şişman, facebook hesabından İYİ Parti'ye geçiş sinyali verdi. İstifa edeceği düşünülen Şişman'ın İYİ Parti'ye geçmesi halinde belediye meclisindeki sandalye dağılımı da değişecek. Mecliste AK Parti'nin 16, MHP'nin 8 sandalyesi bulunuyor. 1'de bağımsız üye var.


MHP'li Şişman'ın facebook hesabından yaptığı paylaşım ise şöyle:

 "İyi parti ülkemiz ve milletimizin, mecburi akp tercihini ortadan kaldıracak. Ülke geleceğine alternatif olacaktır. Her geçen gün kaybolan demokrasi yeniden tecelli edilecektir. Gençlere geleceğe güven ,kadınımıza eşitlik, işçimize umut olacaktır. Üretim ve teknoloji artıracak ,işsizliğe çare ve ilaçtır. Şeffaf ve denetlenebilir bir iktidar vaat etmektedir. Köklerine bağlı ve akılcı bir yönetim vaat etmektedir. Gün doğmuş artık güneş gözükmüştür."


Öte yandan Şişman'ın, İYİ Parti'nin kuruluş günü olan 25 Ekim'de Ankara'da düzenlenen toplantıya da katıldığı öğrenildi.

 Serkan Köse / Hendek


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 147186 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2723 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
hendekli
06.11.2017 11:12
cengiz bence hemen geçinki iyi partiyide hallaç pamuğuna çevirin
Online Ziyaretçiler