Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 7 Kasım Salı. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı

08:49   |   07.11.2017
Haber Resmi

Adapazarı Akşam Haberleri


VERGİ DAİRESİ RESTİ 


1999 Marmara Depremi'nde hasar gören Adapazarı Alifuat Cebesoy Vergi Dairesi binasının yıkımı dükkan sahiplerinin itirazı nedeniyle gerçekleştirilememişti. adapazarı Belediyesi Başkanı Süleyman Dişli, itirazları mahkemeye taşyacaklarını belirterek, "Bina, yıkılması gerekiyorsa yıkılacak. Ayak sürecek bu iş olmaz" dedi.


Adapostası


ÖNCE MESAJ ATTI SONRA CANINA KIYDI


Arkadaşlarına mesaj atarak kendilerinden helallik isteyen Ece H. (18), daha sonra kendini asarak canına kıydı. genç kızın hayatının baharında intihar etmesi, büyük acı ve şoka neden oldu.


Bizim Sakarya


MECLİS'TE ADA TRENİ SORUSU


Adapazarı Belediyesi Meclisi'nin Kasım ayı toplantısına Ada treni damgasını vurdu. MHP'li üye Erhan Acar, trenin şehir merkezine gelmesi için toplanan imzaları hatırlattı, Başkan Dişli de trenin gelmesini istediklerini söyledi.


Yenigün


ORTAYA KARIŞIK (!..)


Milli Eğitim Bakanlığı'nca açıklanan liselere girişe yönelik yeni sistemde sınav da var, orta öğrenim başarı puanı da var. Genel kanı, ise 'ortaya karışık' gibi bir durum.


Yenihaber


DOKUNUNCA KIYAMET KOPUYOR


Belediyenin yanındaki binanın yıkımı için 3.5 yıldan beri uğraştıklarını belirten Başkan Dişli, "Bu şehirde dönüşüm yaparken illa birilerinin bamteline dokunuyorsunuz. Dokunduğunuz zaman da kıyamet kopuyor" dedi


Yeni Sakarya


GÖZLER ANKARA'DA 


AK Parti İl Başkanı Fevzi KIlıç, 16-17 Kasım'da il başkanlarının Ankara'da toplanacağını, ertelenen ilçe kongrelerinin tarihlerini Ak Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın belirleyebileceğini söyledi.


Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 80859 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 973 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler