Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

STB'de hizmet kalitesini eğitimlerle arttırıyor

Sakarya Ticaret Borsası Kurumsal Hizmet Kalitesini geliştirerek üyelerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla 3. Dönem Stratejik Plan çalışmalarına başladı.

11:09   |   07.11.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

2018-2021 Dönemi Stratejik Plan çalışmalarının ilk toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Stratejik Plan İzleme ve Yönlendirme Kuruluna Stratejik Plan ve yapılacak faaliyetler ile ilgili bilgiler verildi.


Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu. Mete; "Borsanın geleceğinin şekillenmesi için üyelerimizin ve paydaşlarımızın görüşlerine ihtiyacımız var. Yapacağımız durum analizi çalışmaları ile Borsamızın güçlü ve zayıf (geliştirilmeye açık) yönlerinin neler olduğunu ortaya koymaya çalışacağız. Üyelerimizin geri bildirimleri planlama çalışmalarımıza ışık tutacaktır. Dolayısıyla gelen anket sonuçları, Borsamızın daha iyi hizmet vermesine büyük katkı sağlayacaktır. Paydaşlarımız görüş ve önerilerini bizlerle paylaşsınlar ki bizde yol haritamızı bu doğrultuda hazırlayalım." dedi.


Cevdet Mete ayrıca çalışma sonucu toplanan verilerin Sakarya Ticaret Borsasında düzenlenecek olan Paydaş Çalıştayı Toplantısında analiz edileceğini ve Sakarya Ticaret Borsasının dört yıllık hedeflerinin belirleneceğini belirterek amaçlarının katılımcı yönetim anlayışıyla hedeflere birlikte şekil vererek üyelerine faydalı projeler sunmak olduğunu ifade etti.


Toplantının ardından Sakarya Ticaret Borsası yöneticileri ve personeline 2018-2021 Stratejik Planlama çalışmaları kapsamında Doç.Dr. Özer Köseoğlu tarafından "Stratejik Planlama Süreci" Eğitimi verildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 95351 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 822 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler