Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Berberler Odasında işler kızıştı! Gençler aday çıkartıyor

Adapazarı Berberler Odasının 2018 de yapılacak olağan genel kurul öncesinde ortaya çıkan genç oluşum grubu aday çıkartma kararı aldı..

23:37   |   12.11.2017
Haber Resmi

Basın kuruluşlarına açıklama gönderen genç oluşum grubu açıklamasında aday çıkartmalarıyla ilgili şunları  yazdılar..


 ''Sakarya beraberler odası seçimlerinde yarış kızışıyor. Hali hazırda 2 adayın adaylığını açıkladığı berberler odasında daha önceleri aday çıkaran GENÇ OLUŞUM GRUBU 2018 de yapılacak olan oda seçimlerine aday çıkarıp katılma kararı aldı.


Seçimler ile ilgili açıklama yapan GENÇ OLUŞUM GRUBU Adapazarı berber esnafı alternatif siz değildir. Yaklaşık 20 yıldır oda yönetimlerinin icraatlarını yakından takip eden gurubumuz yapmış olduğu istişarelerde esnafımızın mevcut adaylar dan pekte hoşnut olmadığını müşahede etmiş ve her dönemde olduğu gibi bir kere daha taşın altına elini koymaya karar vermiştir. bu merkezden hareketle berber esnafımıza seslenmek istiyoruz. Çaresiz ve alternatifsiz değilsiniz, artık yarışta GENÇ OLUŞUM GRUBU DA Var seçimler simdi başlıyor.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 12938 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3774 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Çark
13.11.2017 23:43
Erenler patatezhali, rumuzlu kişi ismini yaz bilelim
Erenler patateshali
13.11.2017 15:40
Kel'in ilacı olsa kendi başına sürer.Bırakın bu işleri.
excusme
31.12.2017 01:02

BU günn gönüllerde başkansınn halukçumm yarınn isee onaylıı başkan olacaksınn..hiçç şüphesizzz.bellikii birilerii halisilasyon görüyor..Rahat oll meyve veren ağaç taşlanırrr..bu işş bitti karalama kampanyasıı yapanlarrr kel başaaa şimşir tarakk..Önce aynaylaa yüzleşsinlerr sonraaa karii katürr yapsınlarr.....şeytann diokiii sanaa dill uzatanlarıı ifşaaa ettee,,, ne mertliğee ne adamlığaa yakışıyorrr..evett evett sizlerr haddinizii aşmadannn yapın çalışmalarınızııı...

Hüseyin ÜSKÜP
13.11.2017 17:09

ismini yazmayı unutmuşsunuz.

Online Ziyaretçiler