Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kredisiz faizsiz senetle daire satışı dönemi...

Baykonut A.Ş., yeni projesi Bay Özbartın'da kredisiz faizsiz senetle daire satış sistemini başlatıyor.İşte ayrıntılar

16:52   |   16.11.2017
Haber Resmi

Baykonut A.Ş. yeni projesi Bay Özbartın'da kredi ve faizsiz senetle satış sistemini tanıtmak için Serdivan AVM'da bilgilendirme standı açtı.


YENİ SATIŞ SİSTEMİ


Baykonut A.Ş., yeni projesi Bay Özbartın'da kredisiz faizsiz senetle daire satış sistemini başlatıyor. Bay Özbartın'da 3+1 daireler 26 bin TL peşin 36 ay vadeli olarak satışa çıkıyor. Günde 77 TL taksitle 269 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkan dairelerde ara ödemelerin tarihlerini de siz belirliyorsunuz. Baykonut A.Ş. güvencesi ile inşa edilen konutlar 16 ayda teslim edilecek. Yeni satış sistemi ve Bay Özbartın projesi 19 Kasım'a kadar Serdivan AVM'de açılan stant ile tanıtılıyor.


SERDİVAN AVM

Yeni faizsiz kredisiz senetli satış sistemleri ile ilgili bilgi almak isteyenleri Serdivan AVM standına beklediklerini ifade eden Baykonut A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yıldırım, 'Geçtiğimiz günlerde Baykonut A.Ş. olarak Sakarya'da farklı bir satış sistemini hayata geçirdiğimizi açıklamıştık. Bay Özbartın projemizde bulunan dairelerimizi kredisiz faizsiz olarak senetle satışa çıkardık. Bu satış sistemimizin tanıtımını da Serdivan AVM'de yapıyoruz. 36 ay vade ile günde 77 TL'den satılacak dairelerimiz 269 bin TL'den başlıyor. Kampanya kapsamında ara ödemelerin tarihlerini de alıcı belirliyor. 16 ayda anahtar teslim edilecek Bay Özbartın projesi ile sınırlı senetli satış sistemimizden yararlanmak ve bilgi almak isteyen herkesi Serdivan AVM'ye bekliyoruz' dedi.


Baykonut A.Ş. Finans güvencesi ile başlayan yeni kredisiz faizsiz senetli satış hakkında daha fazla bilgi almak için www.baykonut.com adresini ziyaret edebilir ve 0264 271 16 00-01-02 numaralı telefonları arayabilirsiniz.BAYKONUT A.Ş. HAKKINDA

2016 yılında faaliyetlerine başlayan Baykonut A.Ş. kuruluşunun ardından kısa süre içerisinde ilk projesi olan Erenkent'in ilk 3 etabının anahtar teslimlerini gerçekleştirdi. 33 Dairelik Sungarden'da anahtar teslimlerine başlayan Baykonut 21 konutluk Riverside projesinde ise yüzde 90'lık bitirme oranına ulaştı. Şirket halen Erenkent'in 3 4. İle Ticari Projesi, Baytown ve Bay Özbartın ile toplam 145 konutluk 3 projesine devam ediyor. Bir buçuk yılda 208 konutluk projeyi hayata geçiren Baykonut A.Ş. bunların 63'ünün anahtarlarını teslim ederken 21 konutun daha anahtar teslimini Aralık ayında gerçekleştirmeye hazırlanıyor.


(Bu bir ilandır)

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 15677 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 19944 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler