Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 18 Kasım Cumartesi. İlimiz genelinde yayınlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı...

08:37   |   18.11.2017
Haber Resmi

Bizim Sakarya


NİTELİKLİ LİSE SAYISI 8 OLDU


TEOG sisteminin kaldırılmasından sonra yerine gelen sistemle sınavla öğrenci alacak nitelikli okullar belirlenmeye başladı. Nitelikli liselerin kesin olmayan listeleri paylaşılmaya başlandı.


Yenihaber


TEMPOMUZU DÜŞÜRMEYECEĞİZ


Ankara'da düzenlenen il başkanları toplantısının ardından konuşan Başkan Toçoğlu ''Yorulmayacağız. Bağlarımızı güçlendireceğiz. Heyecanımızı kaybetmeyeceğiz. Tempomuzu düşürmeyeceğiz'' dedi.


Sakarya Halk


ŞAMPİYONLAR DA AĞLAT


Antalya'da geçirdiği trafik kazasında ardadaşıyla birlikte hayatını kaybeden 'Tek Teker' lakaplı Arif Razgatlıoğlu'nun cenazesini oğulları ve Kenan  Sofuoğlu teslim aldı. Adli Tıp Kurumunda birbirine sarılan Razgatlıoğlu'nun milli motosikletçi oğlu Toprak Razgatlıoğlu ile Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu gözyaşlarını tutamadı.


Yeni Sakarya


Tempo düşmeyecek


İl Başkanları Toplantısı'nın ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Toçoğlu ''Tempoyu düşürmek yok. Daha fazla çalışığ daha fazla üreteceğiz. Yorulmayacak, AK Parti davasıyla 2023 hedeflerine ulaşacağız'' dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri


1 GÜNDE 3 KONGRE


CHP Sakarya'da ilçe kongreleri 27 Kasım'da Kaynarca Kongresi ile başlayacak. İl kongreisi ise 30 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek.


Adapostası


İŞ DÜNYASINA DESTEK


MÜSİAD'ın konuğu olan Vali İrfan Balkanlıoğlu, Üyeler ile İstişare ve Dost Meclisi'nde görüşlerini dile getirdi. Balkanlıoğlu, ''İş dünyasının her zaman yanındayız'' dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 32633 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1452 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler