Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

'Yalaza' ekibinden çok anlamlı davranış

Yalaza ekibi, sette yaptıkları her hata için kumbaraya 1 TL atma kararı alan ekip, biriken parayı Arifiye Çocuk Evleri Sitesi'ndeki çocukların ihtiyaçları için harcama kararı aldı.

14:57   |   08.11.2017
Haber Resmi

'Yalaza'nın başrol oyuncularından Didem Balçin, "Yalaza dizisi ekibi olarak bir karar aldık. Sette çekim sırasında oluşan aksilikleri ya da hataları güzel bir projeyle bir desteğe dönüştürelim istedik ve sete bir kumbara koyduk. Yönetmeninden oyuncusuna, ses ekibinden ışık ekibine kadar tüm dizi çalışanları her yaptıkları hata için kumbaraya 1 TL atıyor. Kumbara reji ekibinin kontrolünde. Toplanan para ise Arifiye Çocuk Evleri çocuklarının ihtiyaçları için kullanılacak. Şu anda baya iyi gidiyoruz, ilk ihtiyaç listesi tamamlanmak üzere. Çocuklarımız için ne yapabilirsek kardır diyerek çıktığımız bu yolda hata yapmaktan hiç korkmuyoruz. Biz büyük bir aileyiz onlar için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bize ulaşan ihtiyaç listesini de gidip kendi ellerimizle alıp teslim edeceğiz" dedi.


Taraklı'nın mizahi kültürü Yalaza'yı konu alan dizi her biri birbirinden komik karakterleri bir araya getiriyor.


Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkati çeken dizide; Sinan Albayrak, Didem Balçın, ipek tuzcuoğlu, Erol Aksoy, Kadir Çöpdemir, HASAN Kaçan, Gamze Karaduman, Merve Erdoğan, Lalizer Kemaloğlu, Ergül Miray Şahin, Mert Carim, Tibet Tursun, Kerem Muslugil, Ercü Turan, Zeynep Gülmez, Gizem Koçer, Erdal Cindoruk, Elif İnici, Batuhan Aydar, Özkan Ayalp, Ömer Gecü, Eray Ayaz, Eylül Naz Özgen gibi isimler yer alıyor.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 25184 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 398 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler