Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 21 Kasım Salı. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu maşetlerle çıktı.

08:57   |   21.11.2017
Haber Resmi

Adapostası


SAĞLIKTA YENİ KADRO


İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, şehrin sağlıktaki yönetici kadrosunu tek tek belirlemeye başladı. Belirlenen isimlerin Bakanlık onayının ardından yenş görevlerine başlayacağı öğrenildi.


Bizim Sakarya


BOŞNAKLAR ÖZÜR BEKLİYOR


Spor programlarında yorumculuk yapan Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyaz Tv'de önceki gece yayınlanan programda Boşnakları hedef alan sözlerine, tüm Türkiye'den tepki yağıyor.


SakaryaHalk


REHAVET YOK BAM BAM BAM


D-100 ile 1.OSB arasında yapılacak olan duble yolun ihalesi 11 Aralık'ta yapılıyor. Tepekum-Kuyudibi arasına yapılan 4 kilometrelik yeni bulvarın 3.etabını tamamlandı. 32 Evler ile Hızırilyas Arıtma Tesisleri arasındaki şehrin 3.girişini bitti. Yavuz Selim Caddesi'nin asfaltı yakında atılıyor. Yazlık kavşağı hızlandı. TOPÇA Kavşağı'nın ihalesi ise tamamlandı.


Yenihaber


BMC TREN DE YAPACAK


Karasu'da Otomotiv İhtisas Endüstri Bölgesi ilan edilen ve daha sonra BMC'ye tahsis edilen 2 bin 200 dönümlük arazide hızlı tren üretiminin de planlandığı ortaya çıktı. Arazinin 70 dönümü bu işe ayrıldı.


Yeni Sakarya


Faciadan dönüldü!


Kocaali ilçesinde bir apartmanın üçüncü katında doğalgaz sayaçlarının bulunduğu boşlukta meydana gelen büyük bir patlama korkuya yol açtı.


Yenigün


'KARAR DEĞİŞMEZ!'


AK Parti Ferizli İlçe Başkanlığı'na Dursun Ali Dal'ın aday gösterilmesine tepki göstermek amacıyla 3 belediye meclis üyesinin istifasını değerlendiren İl Başkanı Fevzi Kılıç, "İstifa kararı kendi takdirleridir. Ancak adaylık kararı değişmez" dedi.


Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 23420 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 998 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler