Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 21 Kasım Salı. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu maşetlerle çıktı.

08:57   |   21.11.2017
Haber Resmi

 

Adapostası

 

SAĞLIKTA YENİ KADRO

 

İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, şehrin sağlıktaki yönetici kadrosunu tek tek belirlemeye başladı. Belirlenen isimlerin Bakanlık onayının ardından yenş görevlerine başlayacağı öğrenildi.

 

Bizim Sakarya

 

BOŞNAKLAR ÖZÜR BEKLİYOR

 

Spor programlarında yorumculuk yapan Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyaz Tv'de önceki gece yayınlanan programda Boşnakları hedef alan sözlerine, tüm Türkiye'den tepki yağıyor.

 

SakaryaHalk

 

REHAVET YOK BAM BAM BAM

 

D-100 ile 1.OSB arasında yapılacak olan duble yolun ihalesi 11 Aralık'ta yapılıyor. Tepekum-Kuyudibi arasına yapılan 4 kilometrelik yeni bulvarın 3.etabını tamamlandı. 32 Evler ile Hızırilyas Arıtma Tesisleri arasındaki şehrin 3.girişini bitti. Yavuz Selim Caddesi'nin asfaltı yakında atılıyor. Yazlık kavşağı hızlandı. TOPÇA Kavşağı'nın ihalesi ise tamamlandı.

 

Yenihaber

 

BMC TREN DE YAPACAK

 

Karasu'da Otomotiv İhtisas Endüstri Bölgesi ilan edilen ve daha sonra BMC'ye tahsis edilen 2 bin 200 dönümlük arazide hızlı tren üretiminin de planlandığı ortaya çıktı. Arazinin 70 dönümü bu işe ayrıldı.

 

Yeni Sakarya

 

Faciadan dönüldü!

 

Kocaali ilçesinde bir apartmanın üçüncü katında doğalgaz sayaçlarının bulunduğu boşlukta meydana gelen büyük bir patlama korkuya yol açtı.

 

Yenigün

 

'KARAR DEĞİŞMEZ!'

 

AK Parti Ferizli İlçe Başkanlığı'na Dursun Ali Dal'ın aday gösterilmesine tepki göstermek amacıyla 3 belediye meclis üyesinin istifasını değerlendiren İl Başkanı Fevzi Kılıç, "İstifa kararı kendi takdirleridir. Ancak adaylık kararı değişmez" dedi.

 

Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir.

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 16698 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 735 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler