Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Gençlik'ten Karasu'da coşkulu kongre

AK Parti Sakarya Teşkilatlarında Kongre heyecanı Karasu İlçe Gençlik Kolları kongresi ile devam etti.

11:34   |   22.11.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi

Hasan Ekşi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Karasu İlçe Gençlik Kolları Kongresi'nde Başkan Enes Adanur oldu.


Kongreye Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Enes Günay, İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, genç Belediye Meclis Üyeleri Yakup Ayar ve Hakkı Iskender, Kurucu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abbas Karakaş, önceki dönem Gençlik Kolları Başkanları İsmail Adanur, Yılmaz Parlak, Erdi Demir önceki dönem Milletvekili Aday Adayı Ender Serbes, STK temsilcileri ve AK Parti gönüllüleri katıldı.


Tohum ek, ağaç dik, halkı eğit
Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Enes Günay mevcut yönetime teşekkür ederek başladığı konuşmasında "Bir yıl sonrasını düşünüyorsan tohum ek, On yıl sonrası ise tasarladığın ağaç dik.
Ama yüz yıl sonrası ise düşündüğün, halkı eğit" sözleri ile eğitimli, kültürlü ve bilinçli bir gençliğin ülkemizin yarınları için önemine vurgu yaparak yeni seçilecek başkana ve yönetimine başarılar diledi. 


Gençliğin heyecanı ve coşkusu
İl Başkanı Fevzi Kılıç, "Mahmut kardeşime ve yönetimine görevleri süresince canla başla çalışarak yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Gençlik Teşkilatlarımızdan Allah razı olsun; azimli, çalışkan, heyecan dolu, coşkulu bir gençlik görüyorum, bu tablo hem Karasumuz adına hem Sakaryamız adına bizlere gurur veriyor. Tabii bir yandan da gençliğin süreklilik içindeki bu heyecanı ve coşkusu bizlere de her zaman dinamizm katıyor. Görev alacak Enes kardeşime ve yönetimine görevlerinde başarılar diliyor, tebrik ediyorum" dedi.

Başkan Kılıç'ın Gençlik Teşkilatlarına dair övgü dolu sözlerine, salonu dolduran gençler "İşte Başkan İşte Teşkilat" sloganı ile karşılık verdi.


Kongrelerimiz bayram günlerimizdir
Gençlik Kolları Kongrelerin yenilenme, tazelenme süreci olduğunu birlik ve beraberlikten asla taviz vermeden hareket edildiğine dikkat çeken AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, "Mevcut yönetime teşekkür ederek AK Parti'de her bir kongre günü bizim için bayram günlerimizdir ve gerçekleştirdiğimiz kongrelerimiz tüm genç kardeşlerimize, ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yeni görev alacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. " diye konuştu.


"Birlik ve beraberlik" vurgusu
Konuşmasına katılımcılara ve mevcut İlçe Gençlik Kolları yönetimine teşekkür ederek sözlerine başlayan Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı yeni başkan ve yönetim ile birlikte Karasu Gençliği'nin birlik beraberliğinin, dinamizminin daha da güçleneceğine inancının tam olduğunu dile getirdi.


Dönüşümü gençler gerçekleştirecek
Katılımcılara ve mevcut İlçe Gençlik Kolları yönetimine teşekkür ederek sözlerine başlayan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ülkemizde hedeflediğimiz daha güzel bir gelecek için, değişim ve dönüşüm için gençlerin siyasette daha çok yer alması gerekliliğine vurgu yaptı, yeni başkan ve yönetimine başarılar diledi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 25797 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1925 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler