Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ak Parti'de çatlak!.. Fevzi Kılıç oraya gitti...

Ak Parti'de Genel Merkezin ilçe başkan adayı olarak belirlediği Dursun Ali Dal'a karşı ilçe teşkilatında yapılan muhalif toplantı incelemeye alındı

11:42   |   22.11.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

MEDYABAR.COM - 
Ertelenen ilçe kongreleri süreci yeniden başlatılan Ak Parti'de, Genel Merkez kararıyla Ferizli İlçe Başkan Adayı Dursun Ali Dal gösterildi. 

Bu kararın ardından Ferizli Belediyesi meclisinin 3 üyesi, Dal'ın adaylığına karşı şartlı olarak istifa edeceklerini açıkladı. 


Dün akşam saatlerinde de bir grup muhalif İlçe Teşkilatı binasına gelerek toplantı yaptı. 


Toplantı sonunda Dal'ın adaylığının kabul edilemeyeceğine yönelik bir açıklama yapıldı. 


BU HABERLE İLGİLİKILIÇ İNCELEMEYE GİTTİ 

Ak Parti'de Sakarya teşkilatlarında Genel Merkezin kararlarına karşı en dikkat çeken muhalif çıkışa İl Başkanı Fevzi Kılıç el koydu. 


Medyabar.com Editörünün edindiği bilgiye göre, Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç bazı yöneticiler ile birlikte Ferizli'ye gitti. 


Burada ilçe teşkilatında görüşmeler yapacak olan Kılıç, Genel Merkez kararlarına karşı gösterilen muhalif durumla ilgili inceleme yapacak. 


Kılıç, daha önce yaptığı açıklamada, meclis üyelerinin istifa açıklamalarının Genel Merkezin kararını değiştirmeyeceğini açıklamıştı. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 173463 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7569 kere okundu
YORUMLAR 9 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
ONNUMARA
22.11.2017 20:03
Dursun Ali Dal Temiz kişiliği ve donanımı ile Ferizli'ye Fazlasıyla Faydalı Olacaktır.İlçe Başkanı Koro Şefi Gibidir.Bu görevi Layığıyla Yapacağına İnanıyorum.ONNUMARA ADAM DURSUN ALİ DAL
Ön yargısız Ak partili.
23.11.2017 00:23

Gerçek Ak partili bölgecelik ve statukoculuk yapmaz.şahsi menfaatlardan sıyrılmadan büyük düşünemeyiz.Ak parti'de parti disiplini olmasaydı bugün ülkemiz ne halde olurdu Allah korusun.genel merkez'in verdiği karar feriz'limiz için bir fırsattır.il özel idaresi genel sekreterliğinden emekli olan Dursun Ali Dal konumu gereği tüm sakarya'mıza hizmet götüren bir kurumda çalıştı.sakarya'nın tüm ilçe ve köylerinin bütün ihtiyaçlarını bilen böyle bir bürokrat sadece kocaali"ye aid olamaz. Küçük olsun bizim olsun diyenler her yerde vardır.Dursun Ali Dal bu ve başka görevleri hakkıyla yapacak bir kişi olarak biliyoruz.ben kaybeden olayım ama ilçem ve ülkem büyüsün diyenlere selam olsun.

Cafe
22.11.2017 22:06

Kardes sen kimden bahsediyon. Bizim tanidigimiz kisi bu soylediklerinle uyusmuyor.

Kumandan
22.11.2017 15:46
Bunlar ferizliye ne hizmet vermiş bakmak lazım..bu gibi yöneticiler yüzünden ilçeler ileri gitmiyor işte..senelerce özel idarede sakaryaya güzel hizmetler vermiş bir brokratı ilçe başkanı yapmışlar daha ne istiyorlar...işleri sağa sola bürokrat tayin ettirmek olan istifacılar bırakında adam hizmet versin...syn dursun ali dal dürüst tecrübeli. Adaletli bir insandır...ferizli halkına tavsiyem bu insandan sonuna kadar yararlanmalarıdır..hizmetin dili dini ırkı memleketi olmaz..selam ve dua ile
Porr
22.11.2017 12:38
Hastaneye hizmet alımı mr çekim merkezi fizik tedavi ünitesi ihalelerini bırakın da başka biri alsin.baskasi da biraz para kazansin.denizin dibini bari birakin.
Serkan BALCI
22.11.2017 12:18
DURSUN ALİ DAL GİBI İNSANLAR FERİZLIYE BÜYÜK GELİR DOĞRU DÜRÜST BİR BROKRAT CEVRESINDE SEVİLEN SAKARYA YA ÇOK HİZMETLERİ OLMUŞ GÜZEL BİR İNSAN
ÇERKEZ
22.11.2017 12:01
DURSUN ALİ DAL FESİH EDİLEN ESKİ KÖY HİZMETLERİ İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ Mİ ACABA YOKSA İSİM BENZERLİĞİ Mİ
sakaryalı
22.11.2017 20:43

Aynen kendisidir. Köylüsü ve sanırım akrabası olan Genel Sekreter kaymakam olarak atanınca Genel Sekreter olmuştur gene aynı dönemde Daire Başkanı idi. Biz macırlara müstehaktır bu durum.

Kimsesiz yaşar
22.11.2017 11:58
Bu halkta verir cevabı size başkan çok hatalarınız var çok
Online Ziyaretçiler