Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Bülbül Cadde54 polemiğine dahil oldu

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı'nda düzenenlenen basın toplantısında İl Başkanı Levent Bülbül Cadde54 projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

15:55   |   22.11.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

2015 yılından itibaren gündemde olan Cadde54 projesiyle ilgili son dönemde MHP'li meclis üyelerinin bilgi edinmek için yaptığı başvurulara cevap alınamadığını belirten Başkan Bülbül projede hukuka aykırılık şüphelerinin olduğunu konuyla ilgili çok geç olmadan yazılı başvuruların cevaplanması gerekliliğini vurguladı.


MHP İl Başkanlığı olarak Cadde54 projesine karşı olmadıklarını bu projenin Sakarya ve Serdivan için öneminin farkında olduklarını ifade eden Bülbül, millete ait bir arazinin üzerinde gerçekleştirilen Cadde54 projesinde gereken hassasiyetin gösterilerek hukuka uygunluğunun sağlanmasını konuyla ilgili hiç bir şüphe bırakılmamasını iddiaların muhataplarından talep ettiğini açıkladı.


Bülbül ihale öncesinde, ihale sürecinde ve ihale sonrasında ciddi derecede hukuka aykırılık iddialarını çözüme ulaştırmak yönündeki taleplerinin yerine getirilmemesi ve bu şüphelerin giderilmemesi halinde hukuki yollara başvurarak hak ihlallerinin önüne geçilmesi için gerekenleri yapacaklarını ve konunun takipçisi olacaklarını dile getirdi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 251089 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2070 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Düşünen Adam
25.11.2017 09:20
Suya sabuna dokunmayan, aman hükümeti incitmeyeyim ayıp olmasın ama o arada da biraz olsun muhalif takılayım da seçmenim de mutlu olsun tarzı hareketler... Yazık, koca parti ne hale geldi...
yorumcu
24.11.2017 15:26
dahil olmasaydı olmazdı zaten. bişeyler hep eksik kalırdı. Olmazdı yani.bukadar önemli açıklamaları yani...... bunların genel merkezinden tutunda delegesine kadar akepe sözcüsü olmuşlar...
Sakarya54
24.11.2017 13:05
MHP sakarya da cok aktif calisirsa belediyeyi alabilir, cıkaracagi aday sakarya'yı kucaklayacak - vizyoner biri olursa dengeler degisir. Bu tarz toplantılar daha aktif yapılmalıdır.
kemal kural
23.11.2017 11:31
levent bey siz akepe listesinden 7. sıra aday olarak gösterilmeyecekmisiniz? neden böyle bir şey yapıyorsun? bahçeli görmesin kızar valla...
Online Ziyaretçiler