Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Gençlik'te kadro hazır

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Yürütme Kurulu açıklandı.

12:37   |   23.11.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Başkan Harun Doğrusever, 'Tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum, Rabbim mahcup etmesin' dedi


AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları 3. Kongresi 11 Kasımda AK Parti Genel Baskan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı AK Parti Basın Sözcüsü Mahir Ünal ve AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş'ın katılımları ile gerçekleşmiş ve Harun Doğrusever Gençlik Kolları Başkanı seçilmişti.


Başkan Doğrusever Yürütme Kurulu'nu açıkladı. Tüm yönetim ve yürütme kurulundaki arkadaşlarına başarılar dilediğini ifade eden Başkan Doğrusever, ''Bu bir bayrak yarışı, elimizden geleni yaparak Allah'ın izni ile gönüllere dokunacağız. Gençliğin değerli olduğunun farkındayız, tüm genç arkadaşlarımız ile bu kutlu davada yürümeye devam edeceğiz. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin'' dedi.


YÜRÜTME LİSTESİ


Yürütme Listesi şu şekilde: Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Fahrettin Erginsoy, Teşkilat Başkanı Abdussamet Çelik, Seçim İşleri Başkanı Kübra Bursa, Tanıtım ve Medya Başkanı Uğurkan Çot, Halkla İlişkilar Başkanı Tunahan Bora, Sosyal İşler Başkanı Elif Birce Siper, Yerel Yönetimler Başkanı Sait Dursun, Ekonomi ve Mali İşler Başkanı Emre Balcı, Sekreterya Oğuz Kardaş...

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 60980 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 970 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler