Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Erenler'de gezme zamanı

Ülke Tv'nin sevilen gezi programı'En iyisi gezmek' bu hafta Erenler'i anlatacak. Programda Erenler'in geleneksel yaşayışıyla modern kentsel dönüşümü tüm detaylarıyla anlatılacak.

09:43   |   24.11.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

Usta televizyoncu Harun Şen'in sunduğu'En iyisi gezmek' doğal güzellikleri, geleneksel yaşamı ve modern kentleşmenin buluştuğu Erenler'i gezdi. Köylerde kışa hazırlık yapan kadınları, tarlada pancar söken vatandaşlarla yapılan birbirinden güzel çekimler Cumartesi akşamı saat 19.00'da ekrana gelecek.


Ülke TV'de yayınlanan En İyisi Gezmek programında, Ülke'nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen Erenler'i sokak sokak dolaşarak birbirinden renkli görüntüleri ekrana taşıyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, gücün birleştiği tek program olarak tanıtılan En İyisi Gezmek Cumartesi günkü yayında Erenler'in doğal güzelliklerini, geleneksel yaşamını, ilginç röportajlar ve görüntülerle ekrana getirecek.


İnsanımızın samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşurken Ülke'nin en büyük kentsel dönüşüm projesini Başkan Öztürk yerinde anlatacak. Harun Şen ile En İyisi gezmek Cumartesi günü saat 19.00'da ekranlarda olacak.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 80688 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2758 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
yeşilsiyah
24.11.2017 10:43
gelsinlerde erenler çabuk çukur sokaklarını gezip görsünler.her taraf pislik içinde ama toz pembe gösterelim merakı var yöneticilerimizde.aylardır hem erenler hem de şehrin genelinde kazılan ve kazısı bir türlü bitmeyen sokaklar, şimdi birde kışın gelmesiyle daha da beter olmuş durumda.ama ne yazıkki büyükşehir belediyesi ve diğer ilçe belediyeleri sadece reklam peşinde
Online Ziyaretçiler