Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Bu soğuk kış günlerinde esnafın içini ısıtan jest

Soğuk havaların şehri etkisi altına almasıyla birlikte şehirde Pazar yerlerinde faaliyet gösteren giyimci esnafına Seyyar Eşya Giyimcileri Odası Başkanı Yekta Tepe tarafından yelek dağıtıldı.

23:04   |   24.11.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi
  9. Haber Resmi

Kışın bastırması ve havaların soğumasıyla birlikte pazar yerlerinde ekmek parası peşinde olan giyimci esnafı, zor günler yaşamaya başladı. Kara kışı sokaklarda geçiren seyyar eşya giyimcileri, bağlı bulundukları meslek odasının jesti karşısında büyük mutluluk yaşadı.


Sakarya Seyyar Eşya Giyim Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Yekta Tepe ve yönetimi, Pazar yerlerinde ve Katlı Pazar yerinde üyesi olan esnaflara özel bir yelek hazırlattı. Kış öncesi esnafa dağıtımı yapılan bu yelekler esnafı mutlu etti.


Tepe ve ekibi tarafından hazırlatılan yelekler, esnaflara dağıtılmaya başlandı.  Tepe ve ekibine teşekkür eden esnaf, "Bu düşünce bile bizi motive ediyor. Birlik ve beraberliğimiz bize güç veriyor" diyerek memnuniyetini dile getirdi.


Yekta Tepe ise, "Soğukta ekmeğinin peşinde olan esnafımızın yanında olduğumuzu göstermek için böyle bir uygulama gerçekleştirdik. Tüm üye esnaflarımıza bunların dağıtımına başladık. Esnafımızdan aldığımız olumlu tepki ne kadar güzel bir iş yaptığımızı bize gösterdi. Burada bir duyguyu paylaşıyoruz" dedi

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 139865 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7820 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler