Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Saadet Partisi Erenler İlçe Divanı toplandı...

Saadet Partisi Erenler İlçe Başkanlığı, Kasım ayı İlçe Divan toplantısını yoğun bir katılımla icra etti.

14:58   |   25.11.2017
Haber Resmi

İlçe Başkanı Yaşar Günay'ın yerel ve ülke gündemiyle ilgili yaptığı açılış konuşmasıyla başlayan divan toplantısında, mahalle temsilcileri, birim başkanları ile gençlik ve kadın kolları aylık çalışmalarını sözlü ve yazılı sunum ile aktardı.


Toplantıya, Saadet Partisi İl Müfettişi Ramazan Özer, Burhan Turhan, İlçe Gençlik ve Kadın Kolları, Teşkilat yönetim kurulu ve partililer katıldı.


Saadet Partisi Erenler İlçe Başkanı Yaşar Günay, yerel ve ülke gündemiyle ilgili yaptığı konuşmasında İslam Coğrafyasının bir bütün olarak parçalanmışlık içersinde olduğunu işaret ederek, ''Arakan da yaşanan zulmün durdurulması için hiç bir İslam ülkesi bir olumlu adım atmadı. Ülke devlet politikaları sınıfta kaldı. Işid diye bir bela çıkarttılar. Örgütün bütün derdi İslamı karalamak için faaliyetler yapmakta. Suriye'nin ortasında terör estiriyorlar. Kurgulanmış bir örgüt, öyle vahşetler işliyor ki, İslam ülkeleri parçalanıyor.'' diye konuştu.


Suriye içersindeki silahlı unsurların Türkiye'den girdiğini ve hepsinin bizim başımıza bela olacaklarını anlatan Günay, bu işlerin yoluna koyulması ancak Milli Görüş'ün tek temsilcisi Saadet Partisi ile olabileceğini ifade etti.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 144210 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1009 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler